Popularne artykuły

"Nie chcemy takiego inwestora"

2013-01-03 08:40:41 (ost. akt: 2013-01-03 09:04:34)Za 7 mln zł Ministerstwo Skarbu Państwa chce sprzedać większość udziałów zakładu przemysłu odzieżowego "Warmia". Inwestorem ma być Walerian Pichnowski, który jako jedyny stanął do przetargu. - To dla nas ogromy szok - mówi Barbara Szczepuch-Krasowska, przewodnicząca Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Pracowników „Warmia” SA w Mrągowie. - Jeśli nasz zakład pójdzie w ręce tego pana, to pracownicy pewnie pójdą na bruk.

Pracownicy Warmii obawiają się o swoje miejsca pracy

Pracownicy Warmii obawiają się o swoje miejsca pracy

Autor: Ewa Dolińska-BaczewskaJeszcze przed świętami resort skarbu podjął decyzję o sprzedaży 85 procent udziałów „Warmii” Walerianowi Pichnowskiemu za niecałe 7 mln złotych. Decyzja ministerstwa została zamieszczona na stronie internetowej resortu.


- Jest to dla nas ogromny szok, do tej pory zastanawiamy się jak można było tak postąpić - komentuje Barbara Szczepuch-Krasowska, przewodnicząca Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Pracowników „Warmia” SA w Mrągowie. - Serdecznie dziękujemy panu Ministrowi za taki prezent. Wiemy, że wszystkie firmy odzieżowe, które kupił w Polsce pan Pichnowski, już nie istnieją, a tysiące ich pracowników poszło na bruk. Obawiamy się, że i nas spotka podobny los.Pracownicy są wstrząśnięci decyzją ministerstwa. Boją się o swoje miejsca pracy. 
- Przedsiębiorca nie budzi przede wszystkim naszego zaufania - mówią kobiety z mrągowskiej Warmii . - Wszystkie firmy, które były przyjmowane przez inwestora, upadły. Boimy się o swoje miejsca pracy. Wielu naszych pracowników to jedyni żywiciele rodziny. Co będziemy robić, gdy nas zwolnią?

Barbara Szczepuch-Krasowska dodaje: - Rząd kolejny raz udowadnia nam, że w ogóle się nami nie interesuje. Ministerstwu obojętny jest los dobrze prosperującego zakładu. Zamiast ratować takie zakłady, to się je sprzedaje i skazuje na stracenie.


Pracownicy szykują się do akcji strajkowej. Informują media i szukają pomocy. - Mamy jeszcze nadzieję, że Ministerstwo wycofa się ze swojej decyzji i zastanowi się nad tym co zrobiło - mówi przewodnicząca związku. pk

Więcej w dzisiejszym Kurierze Mrągowskim!

Zobacz też co wcześniej pisaliśmy o prywatyzacji "Warmii"

Komentarze 59 pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

 1. hmmm, tak sobie myślę #972441 | 95.48.*.* 31-01-2013 19:03

  Witam moich oponentów. Rozmawiajmy szczerze jak można pomóc ukochanej Warmii , napewno nie uzyskamy tego szkalując nabywcę i rozsiewając plotki bez podstaw dotyczące jego byłych zakładów. Była cukrownia w Kętrzynie i jej nie ma , za chwilę nie bedzie LOT-u i tez damy radę. Coś było i nie ma takie zycie ,była San...ska i jej czas minął ,byli Faraoni w Egipcie i co ? i tez zostały wykopaliska . Warmia będzie . Nie mieszajmy Burmistrza Ketrzyna i Mrągowa bo im nic tak właściwie do Warmii , nie mieszajmy polityki PO ,PIS ,SLD bo im nic do tego Jesteśmy tylko pracownikami których łączy umowa o pracę czy się komusto podoba czy nie . Spójrzmy na to realnie. W moim skromnym domu nad jeziorem , ja jestem Panią domu - gospodarzem .Gdy ktos chce do wejść do mojego domostwa nad wodą to puka do drzwi i czeka aż gospodarz powie proszę , to takie zaproszenie . Taki gospodarzem w Warmi Kętrzyn i Mragowie jest Pan Pichnowski. I od nieg0 zależy kogo chce zaprosić ,i wpuścić do swojego domu. Taka jest prawda i im szybciej moje koleżanki z Warmi Kętzryn i Mragowa to zrozumieją to tym szybciej zapanuje zdrowa atmosfera na zespołach produkcyjnych . Ja chcę pracować, a TY?????? ......odpowiedz sobie sam.......... Dość obłudy i kłamstwa w naszym zakładzie .Zapracujmy wspólnie na na dobre imię Warmii pod nowym Zarządem. Udowodnijmy niedowiarkom że bezrobocie w Warmińsko -Mazurskim nie wzrośnie bo weżmiemy się do pracy wszyscy razem , zarząd , zwiazki ,produkcja. Pozdrawiam moich oponentów:)

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. ewa #966468 | 89.229.*.* 26-01-2013 22:34

  Jesteście wolnymi ludźmi. Istnieją jeszcze media. Pokażcie, co się dzieje w naszym mieście. Nie ma nic! Młodzi uciekają stąd. A ostatnie istniejące zakłady wpycha się w podejrzane ręce.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. Karat #949065 | 95.48.*.* 11-01-2013 21:43

  Jedyny konkretny facet z branży odzieżowej .Ostatni mohikanin przemysłu odzieżowego.Jak nie On to kto?Pokażcie mi faceta który chce zainwestowac prawdziwe pieniądze w taki przeciwny sobie układ.A może zapytajcie zwykłych szwaczek co sądzą o tej zmianie formy ? ( poczytajcie ich wypowiedzi na forum) .I wierzcie mi, im będzie naprawdę obojetnie bo one uczciwie pracują i na pewno o pracę nie muszą się bać. Bo czy ten inwestor czy tem szwaczki żyją z akordu.

  Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. Pracownik Rawi #945174 | 89.75.*.* 09-01-2013 12:17

  Klamia jak z nut Ilona Zuchowska Technik Budowlany Walerian Pichnowski BZ

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 5. karat #941802 | 95.48.*.* 06-01-2013 16:21

  I dobrze że wreszcie ktos kupił , przez 20 lat każdy potencjalny kupiec był nie dobry dla zwiazków i prezes . Teraz tylko może być lepiej w firmie jak pogoni całą klikę S--wskiej razem z nia. Notabene dzięki ich działanim nie musiał wydac grosza na reklamę bo teraz o Warmi jest głośno w całej Polsce. Facet ma głowę do interesu hahahaha Reklama za frico i to jaka TVP .TV Polsat . TVN . Teraz tylko dobrze wykorzystać to Panie Pichnowski.

  Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 6. ab #940894 | 89.71.*.* 05-01-2013 20:45

  Szczerze współczuję załodze WARMII... To co dzieje się w tym kraju woła o pomstę! I to wszystko w świetle prawa - Warmia to kolejny przykład przestępstwa w białych rękawiczkach... Sprzedano zakład za grosze: http://prywatyzacja.msp.gov.pl/portal/pr /265/23270/Zaproszenie_do_przetargu_publ icznego_na_nabycie_akcji_spolki_WARMIA_S A_z_siedzib.html http://prywatyzacja.msp .gov.pl/portal/pr/form/r2490/WARMIA_Spol ka_Akcyjna.html#nabywca Dowiedziałam się o Warmii przypadkiem - kiedy poszukiwałam płaszcza na zimę. Wcześniej o tym zakładzie, niestety, nie słyszałam... I podejrzewam, że wiele Polaków, zwłaszcza z młodszego pokolenia, również nie słyszało. A płaszcze są wysokiej jakości, bardzo dobre gatunkowo - 100% wełny owczej lub jagnięcej, albo mieszanka wełny z kaszmirem, gdzie kaszmir stanowi ok. kilkunastu %, a nie jakiś ułamek. Tylko, że płaszcze Warmii kosztują całkiem sporo i przeciętny Kowalski nie może sobie na nie pozwolić (coś ok 700 zł - podaję mniej więcej średnią cenę, bo na str są płaszcze kosztujące ponad 1000 zł). No ale jakość kosztuje... Podejrzewam, ze dlatego w Polsce płaszcze Warmii nie są popularne, bo są drogie i ludzi nie stać, wolą kupić chiński, tani badziew, który po sezonie nie nadaje się do noszenia - i tu sprawdza się powiedzenie, ze co tanie to drogie - lepiej zainwestować raz w coś porządnego, co będzie służyło przez wiele lat. Dlatego wykosztowałam się na klasyczny płaszcz Warmii (był to dla mnie naprawdę duży wydatek...). Szkoda, że ta marka jest tak słabo rozpoznawalna, żadnej reklamy... Gdyby zainwestowano w reklamę, by upowszechnić markę w kraju no i tak jak to ktoś zauważył, gdyby skupić uwagę na wzornictwie i dziale projektów (ja wiem, ze klasyka jest ponadczasowa i obroni się sama, ale niektóre modele kurtek są tragiczne :/ I z klasyką nie mają wiele wspólnego, a raczej ze złym smakiem) na pewno znaleźliby się chętni, wysoka jakość znajdzie uznanie i nabywców. Ale takie rozważania nie mają już sensu, bo ten zakład (jak i wiele innych w Polsce) i tak od dawna przeznaczony był na zatracenie i nie ważne dla "rzondu" czy przynosi zyski czy straty, byleby sprywatyzować. Wobec takiego nastawienia, większe zyski nie zmieniłyby losu Warmii... Komu więc zależy, by Polakom w Polsce żyło się coraz gorzej? Czyżby Polacy Polakom zgotowali ten los? Pytanie retoryczne....

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

  1. Andrzej. #940891 | 83.24.*.* 05-01-2013 20:43

   Dla ministra skarbu nie ważne kto kupuje tylko za ile! A są to już ostatnie zakłady państwowe, pytam się co będzie dalej jak skończą się te ostatnie prywatyzacje jeszcze istniejących zakładów?

   Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. sad #940884 | 109.196.*.* 05-01-2013 20:41

   Każda prywatyzacja kończy się restrukturyzacją czyli zwolnieniami. Nie daj cie się. Jeżeli tylko zakład przynosi zyski czy nawet niech wychodzi na '0" ale daje zatrudnienie, sprzedaż to czyste złodziejstwo. Ale niestety tym się charakteryzuje ten rząd. Trzymam za was kciuki. Pozdr z drugiego końca Polski

   ! - + odpowiedz na ten komentarz

  3. kris #940651 | 178.23.*.* 05-01-2013 18:32

   Zadam proste pytanie: dlaczego sprzedają???

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  4. przemol #939924 | 89.229.*.* 05-01-2013 10:52

   Miasto mogło stanąć do przetargu, ale po co, jak się ma ciepłe posadki. Ręce opadają, KOMUCHY w Mrągowie buduja jakieś tam amfiteatry, gdzie byle wiaterek ją niszczy ( jak woda stadion narodowy), to ja sie pytam, czy w tym mieście mieszkają same GŁĄBY, co nie potrafią wybrać własnych gospodarzy, tylko mafię lumpen-ploretariatu, która się uwłaszczyła na cudzej własności? Ale, jak GŁUPI lud wybiera to niech "spija śmietankę". Dodam do tego obecną władzę rządzącą w naszym kraju. Jaki PAN TAKI KRAM. GŁĄBY !!!!!!!!!!

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  5. POlandia #938302 | 89.229.*.* 04-01-2013 08:53

   Dalej glosujcie na POsrancow,malo juz zrujnowali polskich zakladow pracy,malo juz wyprzedali Polski,otworzcie oczy LUDZIE!!!

   Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  6. ona #938267 | 79.191.*.* 04-01-2013 08:11

   Zostało zebrać się i ruszyć do stolycy na sejm.... zrobic porządek z bandytami!!!!

   Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  7. mari #938173 | 81.219.*.* 03-01-2013 23:54

   Jak podała prezes Warmii Elżbieta Sankowska, wyniki sprzedaży zakładu w 2011 r. wyniosły 29 mln zł, zysk netto 66 tys. zł. Spółka funkcjonuje bez wsparcia finansowego z zewnątrz, szyje dla niemieckich firm, m.in. Hugo Boss i Bugatti. Na terenie Polski współpracuje z 200 odbiorcami. http://www.pb.pl/2942797,95451,msp-sprze dalo-udzialy-w-warmii

   Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  8. Pilsener #938091 | 46.112.*.* 03-01-2013 22:35

   A LOT dostanie miliard złotych z pieniędzy podatników - za mało macie w "Warmii" polityczno-związkowej hucpy, ani jednego ważnego syna premiera czy córki innego partyjnego gonza. Pieniądze z nieba nie spadają a warunków do prowadzenia uczciwego biznesu na Warmii i Mazurach praktycznie nie ma, dlatego budżetówka to tutaj niemal jedyna szansa na etat. Jeśli LOT ma dostać miliard, to ktoś musi ten miliard zapłacić. Każdy by chciał na państwowe koryto ale kto ma na nie zapracować? Wytwarzamy nieco więcej niż Szwecja a mamy cztery razy więcej ludności - więc jakby nie dzielił musi być bieda i wysokie podatki.

   Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  9. Ambasada Prusakow #938042 | 79.212.*.* 03-01-2013 22:09

   12 lat temu zaledwie kupilem kurtke z WARMII z kaszmiru plus welna, doskonala jakosc jakiej w Europie juz nigdzie sie nie kupi i chocby tylko tymi kurtkami WARMIA ma szanse zawojowac rynek europejski na wiele lat i to bez posrednikow. 7 ,- mln PLN-a to niewielka kwota i zamiast oddawac WARMIE na wlasnosc jakiemus Prywaciarzowi Panstwo mogloby oddac te firme zalodze za przyslowiowe 1,- PLN-a tak jak BMW po fatalnej decyzjo o zakupie angielskiego Rovera i wpompowaniu w te upadla firme 5,- MLD USD oddalo go zalodze angielskije za 20,- Funtow sztrerlingow. T 7 milionow PLN-a nie urzadzi w niczym Polski zadluzonej powyzej uszu na XII Pokolen do przodu a wiec Panstwo mogloby tu zrobic dobry uczynek na rzecz zalogi.

   Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  10. glob #937983 | 178.235.*.* 03-01-2013 21:11

   Widać jak na dłoni jaka mafia jest u steru władzy robotnik jest zerem liczą się tylko układy kasa i mafijne powiązania ale jak mamy POje...ny rząd to wszystko w tym kraju tak się toczy dlatego pamiętajcie przy wyborach kto Was tak załatwił czyli żydokomuna i wszystko jasne

   Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  11. Nie z Warmii #937937 | 89.229.*.* 03-01-2013 20:46

   Mam nadzieję, że tak będzie. Życzę Wam tego z całego serca.

   ! - + odpowiedz na ten komentarz

  12. karat #937928 | 95.48.*.* 03-01-2013 20:44

   dlaczego wszyscy wiecie jak bedzie ? skąd to czarnowidztwo? a jak będzie OK to odszczekacie na forum te zarzuty wobec inwestora i załogi??? Chciałabym tego doczekać. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem .Brawo dla Pana Pichnowskiego że wreszcie kupił nasza firme Warmię. Nie boimy sie pracy bo jestesmy szwaczkami a szwaczki sa na wage złota i my o tym wiemy. Będzie produkcja i bedzie Ok wierzę w to i w słowa nowego inwestora. Dobry wieczór Panie Pichnowski w Warmi w firmie prywatnej , czy się komuś podoba czy nie .

   ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

   1. marek_architekt #937879 | 31.174.*.* 03-01-2013 20:18

    Jeżeli w fabryce są jakieś gorące 30-40 letnie kobietki to chętnie się z nimi spotkam :)

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

    1. mieszkanka #937853 | 89.229.*.* 03-01-2013 20:05

     Żadna ze sztandarowych inwestycji UM nie przynosi ani dochodów, ani nie daje ludziom pracy. Jestem przerażona przyszłością tego miasta. Jej już chyba nie ma.

     ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

     1. żal dup$ ściska #937821 | 46.134.*.* 03-01-2013 19:50

      Warmia Ekomelbud i kilka innych zakładów to setki bezrobotnych. Czy władze miasta z burmistrzową na czele mają coś do powiedzenia po latach rządzenia i inwestowania dzisiątek milonów zł w inwestycje nie dające miastu nic?! mrongoville, ekomarina amfiteatr. a ludzie chcą po prostu pracować. nie kraść. pracować. macie coś do powiedzenia

      Ocena komentarza: warty uwagi (7) ! - + odpowiedz na ten komentarz

     2. Rosomack #937789 | 46.205.*.* 03-01-2013 19:25

      dowiedziałem się z wiadomości Polsatu o sprzedaży Warmii...:((( z tego co tam powiedzieli nie pozostaje nic innego jak współczuć pracownikom sprzedanego zakładu, władzom miasta bo będą mieli problem ze zwiększoną liczbą bezrobotnych... nie na dużo zostaliście wycenieni kochani, jedynie 7 mln PLN-ów, to zaledwie rok przelotów weekendowych Tuska vel premiera do domu do Gdańska...:((( czyżby naprawdę nie miał już kasy na finansowanie tych podróży??? Wałęsa obiecywał puścić w skarpetkach przestępców gospodarczych, Tusk do końca kadencji puści na bosaka cały naród...:(((

      Ocena komentarza: warty uwagi (6) ! - + odpowiedz na ten komentarz

     3. Jechać z pikietą do ministra i zrobić tam por #937771 | 95.41.*.* 03-01-2013 19:15

      Jedyne rozwiązanie zrobić zadymę u ministra ! Niech się sqrwysyny trochę zastanowią nad swoimi decyzjami !!

      Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

     4. szwaczki #937732 | 89.228.*.* 03-01-2013 18:49

      trzeba bedzie sie zacząc podmywac, 70 lat mozna rwac

      ! - + odpowiedz na ten komentarz

     5. gość #937712 | 89.229.*.* 03-01-2013 18:40

      No i po ptakach. Warmia sprzedana. Niedawno podpisano dokumenty. Gratuluję!

      Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

     6. on #937679 | 164.126.*.* 03-01-2013 18:20

      Firma podobnie jak olsztyński PUDIZ została kupiona żeby ją zlikwidować.Maszyny na złom,nieruchomości sprzeda dużo drożej komuś innemu kto prowadzi działalność o innym profilu a rynek Warmii zaleje ciuchami z Chin bo sa tańsze.A ludzie ?Kogo to obchodzi .Bo nie naszych rządzących czy biznesmenów.Żadne grabie nie grabią kasy od siebie.Trzymam kciuki żebyście nie stracili pracy.

      Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

     7. Janusz #937671 | 178.183.*.* 03-01-2013 18:16

      Jak znam życie a znam bo mam ponad 60 lat i wiem że taka zmiana nie będzie dobra.Komuś zależy na zniszczeniu dobrego zakładu a rynek zbytu "Warmii"zostanie sprzedany jakiemuś "Biznesmenowi "za zachodu.W tym kraju nie liczy się człowiek a liczą się pieniądze.Współczuje załodze i jestem razem z nimi.

      Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

     8. olsztyn; #937620 | 88.156.*.* 03-01-2013 17:51

      Goncie zlodzieji bo pojdziecie z torbami i nie dajcie temu szuji co uzbieral pare zlotych i wielki inwestor.szuja i chopsztapler.

      Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

     9. inżyniero #937580 | 31.174.*.* 03-01-2013 17:21

      Trzeba było się uczyć a nie brać każdą prace jaka była.

      Ocena komentarza: poniżej poziomu (-6) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

      1. @# #937573 | 83.24.*.* 03-01-2013 17:16

       A JAKIE ZAKŁADY BYŁY I POSZŁY NA DNO A TERAZ SA POLA ALBO GALERIE I MUZEA LUB BURDELE DLA GOŚCI ZE WSCHODU I ZACHODU EUROPY A LUDZIE PRACY.... ?!! A KOGO TO OBCHODZI CHCIELIŚCIE ZMIAN NA LEPSZE WIEC MACIE. A TE WASZE ELITY "NIE CHCEM ALEM MUSZE " POKAZUJĄ TERAZ CO Z WAMI ROBIĄ I CO DLA NICH ZNACZYCIE I GDZIE WASZ TAKI DOBRY KLER CO SIĘ TAK MARTWI O SWOJE OWIECZKI I PANIE PANOWIE POSŁOWIE KATOLICCY ..NIE MA ?!! TAK TO JEST JAK SIE K............PODAJE RĘKĘ KOŃCZYCIE Z SZPITALU LUB NA CMENTARZU .

       Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

       1. robol #937571 | 89.228.*.* 03-01-2013 17:14

        "Pany" wiedzą lepiej a ty robolu milcz.

        ! - + odpowiedz na ten komentarz

       2. allensteiner #937560 | 88.156.*.* 03-01-2013 17:07

        Siedem milionów? Porządna chałupa więcej kosztuje...

        Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

       3. mly900 #937559 | 83.31.*.* 03-01-2013 17:07

        Wystarczy wpisać w Google imię i nazwisko "pana buznesmena" i wszystko stanie się jasne. Polecam z całego serca. Tam jest obraz jego stosunku do ludzi. Pozdrawiam.

        ! - + odpowiedz na ten komentarz

       4. fuss #937543 | 88.156.*.* 03-01-2013 16:59

        Ciekawe czyj to koleś!?Sitwa nie popuści nikomu,wszystko wykupią za bezcen i będą warunki dyktowac!

        Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

       5. bandi #937516 | 89.228.*.* 03-01-2013 16:41

        w telewizji pokazli jak ten nowy wlascilel podpisal juz umowe, wiec po ptakach, smial sie i mowil ze nie bedzie sie patyczkowal,

        Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

       6. sd #937471 | 46.134.*.* 03-01-2013 16:12

        Sprzedajmy wszystkie zakłady, narzekajmy że Polska sie nie rozwija.

        Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

       7. ja #937391 | 89.228.*.* 03-01-2013 15:16

        to czemu ketrzyn sie nie boji? boja to sie zwiazki i prezes nasza a nie my szwaczki

        Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

        1. Pan pomysł #937171 | 83.9.*.* 03-01-2013 12:44

         na miejscu pracowników WARMI poszłabym do U.M. i wszystkich odpowiedzialnych za tą decyzję wyniosła dosłownie na stołkach na których ich bym zastała!!!!!!!

         Ocena komentarza: poniżej poziomu (-8) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

         1. czytelnik #937156 | 188.147.*.* 03-01-2013 12:36

          Burmistrzowa ma teraz większy problem, kto uszkodził syrenkę

          Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

         2. ... #937136 | 89.229.*.* 03-01-2013 12:20

          Podziękujcie Kurcie, Siemieńcowej, Bułajewskiemu i Alickiemu.

          ! - + odpowiedz na ten komentarz

         3. poznaniak #936995 | 89.228.*.* 03-01-2013 10:50

          http://www.tygodniksolidarnosc.com/2003/ 38/8d_tem.htm

          Ocena komentarza: poniżej poziomu (-4) ! - + odpowiedz na ten komentarz