Poniedziałek, 6 lipca 2020. Imieniny Dominiki, Jaropełka, Łucji

Cieśniewska zdobyła złoto finału Turnieju LZS w tenisie stołowym

2013-04-24 20:23:04 (ost. akt: 2013-04-24 20:34:09)
Julia Cieśniewska reprezentującą gminę Mrągowo zdobyła złoto finału Turnieju LZS w tenisie stołowym

Julia Cieśniewska reprezentującą gminę Mrągowo zdobyła złoto finału Turnieju LZS w tenisie stołowym

Autor zdjęcia: Jacek Baczewski

Troje zawodników, reprezentujących Gminę Mrągowo, wzięło udział w finale 54 Wojewódzkiego Turnieju Ludowych Zespołów Sportowych w tenisie stołowym „O Puchar TVP Olsztyn”, który odbył się w ostatnią niedzielę w Ostródzie.

Julia Cieśniewska, Kinga Skillandat i Adrian Cichocki znaleźli się wśród ośmiu najlepszych pingpongistów z całego województwa w swoich kategoriach wiekowych.

- Ich start w finale można uznać za bardzo udany. Gdy Julia i Kinga spotkały się w pojedynku półfinałowym było wiadomo, że jeden medal zostanie na pewno zdobyty – relacjonuje Jacek Baczewski, opiekun drużyny. - Julia Cieśniewska nie zawiodła oczekiwań i po kolejnym wygranym meczu z trudną rywalką z Olecka zwyciężyła w grupie dziewcząt ze szkół podstawowych.

Kinga Skillandat uplasowała się na miejscu piątym. Również piątą pozycję zajął Adrian Cichocki, któremu zabrakło trochę szczęścia, aby awansować do najlepszej czwórki wśród chłopców ze szkół ponadgimnazjalnych. W klasyfikacji drużynowej na 28 gmin reprezentowanych w finale, Gmina Mrągowo zajęła wysokie 11 miejsce. W całym, czteroetapowym turnieju wzięło udział kilkuset zawodników z prawie 60 gmin z całego województwa.

- Za rok postaramy się wskoczyć do pierwszej dziesiątki – zapowiada Jacek Baczewski – Już w tym roku do finału awansowało troje zawodników i poprawiliśmy o cztery pozycje wynik drużynowy z 2012 r.
red.

Klasyfikacja gmin:
1. Ostróda – 83 pkt
2. Giżycko – 41,5 pkt
3. Kalinowo – 36,5 pkt
….
10. Dywity – 17,5 pkt
11. Mrągowo, Dąbrówno – 16 pktPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages