środa, 20 czerwca 2018. Imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała

Centrum Handlowego FABRYKA już otwarte

Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Marek Matuszewski

Wielkie otwarcie Centrum Handlowego FABRYKA już za nami. Na otwarcie przybyły tłumy klientów. Nowoczesny obiekt powstał na terenie byłej fabryki mebli przy ulicy Brzozowej.

CH Fabryka, to  nie tylko nowoczesne i wygodne miejsce robienia zakupów, ale także miejsca pracy dla ponad 150 osób. Od dnia otwarcia (środa) do soboty na wszystkich klientów czeka długa lista promocji, konkursów oraz koncertów.

Operatorem spożywczym w CH FABRYKA jest polska sieć supermarketów MarcPol. Obuwie będzie można kupić w takich sklepach jak Deichmann i CCC a sprzęt RTV-AGD już od miesiąca oferuje firma NEONET. W FABRYCE nie zabraknie odzieży i bielizny, a o rolników zadba sieć AGROMA.
- Chcąc zapewnić klientom wygodę w dokonaniu wszelkich transakcji, planowane jest otwarcie placówki banku. Coś dla siebie znajdą tu także najmłodsi, ponieważ na terenie centrum handlowego planowane jest otwarcie „małpiego gaju” - zapewniają inwestorzy. - Teren CH FABRYKA będzie otwarty i strzeżony całą dobę. Do dyspozycji klientów przygotowano prostą organizację ruchu z dużą ilością wygodnych miejsc parkingowych, także specjalnie oznakowanych miejsc parkingowych dla mam z małymi dziećmi. Przy samym centrum znajduje się także przystanek autobusowy.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages