Niedziela, 26 stycznia 2020. Imieniny Lutosława, Normy, Pauliny

Wesoła młodzież uchwycona w monitoringu internetowej ławeczki

2013-07-22 09:29:35 (ost. akt: 2013-07-22 12:27:31)

Kamera, która obserwuje ławeczkę internetową w Mrągowie rejestruje różne obrazy. Ostatnio monitoring uchwycił grupę młodzieży, która "ciekawie" spędzała piątkowy wieczór.

Zdjęcia pięcioosobowej grupki młodzieży, zarejestrowanej przez monitoring ławeczki internetowej przesłał nam nasz czytelnik. W mailu napisał:
"O to 2 zdjęcia Gimbusów pijący i palących na "Ławeczce internetowej". Chociaż teraz widać kto zaśmieca :)"

Zdjęcia zostały zrobione w miniony piątek. Dokładny czas widoczny jest na fotografiach.

Ławeczka internetowa, stoi na placu PCK w Mrągowie od czerwca. Atrakcja służy do pozdrowienia znajomych w internecie. Jak się okazuje, niektórzy wykorzystują ją do innych celów...

Zobacz obraz z kamery ławeczki. Kliknij tu
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (89) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. zenon ryszard kakowski #1153059 | 89.231.*.* 26 lip 2013 10:02

  HUMANITARYZM? miesięczny koszt utrzymania jednego psa w schronisku dla zwierząt w bagienicach (blisko mrągowa) finansowanego z budżetu miasta mrągowa wynosi 305, 00 zł. miesięczny zasiłek socjalny dla jednego człowieka przyznawany przez dyrektora miejskiego ośrodka pomocy społecznej w mrągowie juliana osieckiego (katolickiego polityka platformy obywatelskiej ) finansowanego z budżetu miasta mrągowa wynosi 270,00 zł. oto miara humanitaryzmu rządu donalda tuska i władz miasta mrągowa. (burmistrzem w mrągowie jest otolia siemieniec (katolicki polityk sojuszu lewicy demokratycznej).

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. zenon ryszard kakowski #1151493 24 lip 2013 13:33

   W Mrągowie jest coraz więcej kamer. Ktoś bez naszej wiedzy i bez naszej zgody filmuje nas. NIE. NIE. NIE DLA MONITORINGU!!!. Monitoring to naruszenie praw człowieka. Monitoring to ograniczenie swobód i wolności obywatelskich. Monitoring to naruszenie prawa każdego człowieka do jego prywatności. Nikt nie ma prawa filmować cię bez twojej zgody. Inne osoby mają prawo filmować cię, fotografować cię, nagrywać twoją wypowiedź, słuchać cię (podsłuchiwać ), czytać twoją korespondencję tylko wtedy gdy wyraziłaś/eś na to zgodę. Jeżeli zostałaś/zostałeś sfilmowana/y bez twojej zgody, to możesz złożyć w sądzie cywilnym pozew o naruszenie twojego prawa do prywatności. W sądzie możesz wnioskować o przyznanie ci wysokiego zadośćuczynienia za naruszenie twojego prawa do prywatności. Monitoring to inwigilacja. Monitoring to droga do totalitaryzmu. Patrz książka GEORGE`A ORWELLA ,,ROK 1984”( http://rok-1984.klp.pl ). Zwolennicy monitoringu uzasadniają jego wprowadzenie względami bezpieczeństwa, czyli aby wyłapać przestępców. Ale tak naprawdę w tej sprawie chodzi o władzę, czyli o kontrolę nad obywatelami. Aby śledzić ich i podglądać. A potem ich szantażować aby byli posłuszni, ulegli, podporządkowani.

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-4) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

   1. zenon ryszard kakowski #1151491 24 lip 2013 13:32

    Przestępstwa to wyrażone emocje w sposób destrukcyjny. W takich przypadkach potrzebna jest psychoterapia takich osób a nie inwigilacja wszystkich mieszkańców Mrągowa. W Polsce i w Mrągowie jest bardzo dużo ludzi bezrobotnych i biednych. Im więcej w Polsce i w Mrągowie będzie ludzi biednych tym więcej będzie kradzieży i innych przestępstw. Wiele osób kradnie lub dokonuje rozbojów aby przetrwać. Rozwiązaniem tego problemu jest przyznanie przez pracowników socjalnych lub wolontariuszy organizacji humanitarnych osobom, które mają dochody poniżej minimum socjalnego, zasiłków socjalnych do wysokości minimum socjalnego, które wynosi około 1.000 zł. dla jednej osoby, a nie inwigilacja wszystkich Polaków i mieszkańców Mrągowa. Dopiero wówczas ilość kradzieży i innych przestępstw znacząco zmniejszy się. Monitoring to marnotrawstwo naszych wspólnych pieniędzy. Nie da się zainstalować monitoringu na ogródkach działkowych, w piwnicach, itd. Jeżeli nawet monitoring zostanie zainstalowany, to zostanie zniszczony. Zainstalowanie monitoringu prowadzi do zwiększenia biurokracji, która prowadzi do totalitaryzmu. Zwolennikom monitoringu napiszę tak - Ludzie, czy wyście oszaleli i zapomnieli co to jest WOLNOŚĆ?

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

   2. abc #1151055 | 89.229.*.* 23 lip 2013 22:28

    To to tam.. Na amfiteatrzyku tak jest codziennie, tyle że nie tylko gimbusy ale wszelakie brudasy non toper hleją, ćpają, drą się na pół miasta i nikogo to nie obchodzi. Nowy amfiteatr jest odgrodzony, z małym przydałoby się zrobić to samo.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    1. matii #1150504 | 83.9.*.* 23 lip 2013 13:39

     a ja w tą całą kamerkę mam wyjebane , ostatnio widziałem jak tak jakieś małżeństwo się całowało gdyby wiedzieli że tam jest kamerka to wątpię że by to tam robili , zastanówcie się czemu jedna z kamer nie działa :P To już sobie piwa w parku nie można wypić , tylko po co ten cały śmietnik tam ta młodzież zostawiła , jednak za moich młodych czasów było lepiej nie było takiej technologi chodź z drugiej strony nie mieliśmy tak beztroskiego życia

     Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

     Pokaż wszystkie komentarze (89)

     Zagraj w GRY.wm.pl

     • Goodgame Empire
     • Goodgame Big Farm
     • Goodgame Poker
     • Shadow Kings - The Dark Ages