Piątek, 19 kwietnia 2019. Imieniny Alfa, Leonii, Tytusa

Wolność a disco polo

2013-08-20 10:24:56 (ost. akt: 2013-08-20 10:37:09)

Autor zdjęcia: Paweł Krasowski

Takiej eksplozji entuzjazmu i radości w Mrągowie jeszcze nie było. A entuzjazm i radość, to uczucia pochodzące z duszy, czyli z miłości.

"Disco pod żaglami", czyli koncert disco polo w Mrągowie, to impreza bez polityki i bez polityków. To impreza bez religii. Takiej eksplozji entuzjazmu i radości w Mrągowie jeszcze nie było. A entuzjazm i radość, to uczucia pochodzące z duszy, czyli z miłości.

Podczas tego koncertu nie było ważne, to co ze sceny śpiewali artyści. Podczas tego koncertu było istotnego, jakie emocje, a konkretnie jakie uczucia wyrazili widzowie w amfiteatrze w Mrągowie. Bo życie to proces polegający na wyrażaniu emocji.

Kilkutysięczny chór śpiewał "hymn disco polo":

(…)NIECH ŻYJE WOLNOŚĆ, WOLNOŚĆ I SWOBODA(…).

A wolność i swoboda, to uczucia pochodzące z duszy, czyli z miłości. Bo wolność i swoboda, to przeciwieństwo władzy, czyli iluzji powstałej w umyśle ze strachu. Bo im więcej wolności i swobody, tym mniej władzy, czyli iluzji powstałej w umyśle władców. Bo im więcej wolności i swobody, to mniej władzy jednostki nad większością. Im więcej wolności i swobody, tym więcej samorządności.

BO WŁADZA, TO WYRAŻONY STRACH. WŁADZA = STRACH. BO WOLNOŚĆ, TO WYRAŻONA MIŁOŚĆ. WOLNOŚĆ = MIŁOŚĆ. Bo SAMORZĄDNOŚĆ TO WYRAŻONA MIŁOŚĆ.

A może niedługo ktoś napisze i zaśpiewa piosenkę, w której w refrenie wszyscy zaśpiewamy –

NIECH ŻYJE WOLNOŚĆ, RÓWNOŚĆ I BRATERSTWO.

Bo Bóg jest entuzjazmem, radością, równością, braterstwem, swobodą, wolnością i miłością. Bo Bóg jest wszystkimi uczuciami zrodzonymi w duszy z miłości.

źródło i kontekst : http://mragowo.wm.pl/167969,Tlumy-w-amfiteatrze-Zagraly-gwiazdy-disco-polo.html#axzz2cOg6h8wS

[quote=Podziel się informacją]Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na mragowo.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: [url=http://gazetaolsztynska.plPolub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: radek

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages