Wtorek, 11 sierpnia 2020. Imieniny Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

Sebastian Romańczyk pokonał Roberta Wrońskiego-vice mistrza Polski

2013-11-11 19:55:36 (ost. akt: 2013-11-11 20:10:52)
Podczas sobotniej Zawodowej Gali Sportów Walki Sebastian Romańczyk z Kaliniak Team Mrągowo pokonał vice mistrza Polski w kickboxingu Roberta Wrońskiego

Podczas sobotniej Zawodowej Gali Sportów Walki Sebastian Romańczyk z Kaliniak Team Mrągowo pokonał vice mistrza Polski w kickboxingu Roberta Wrońskiego

Autor zdjęcia: Archiwum Kaliniak Team Mrągowo

Sebastian Romańczyk z Kaliniak Team Mrągowo podczas Zawodowej Gali Sportów Walki po burzliwej walce pokonał vice mistrza Polski w kickboxingu- Roberta Wrońskiego. Zawody odbyły się w Kartuzach.

W Kartuzach odbyła się Zawodowa Gala Sportów Walki. Zgromadzeni kibice mogli obejrzeć 12 pojedynków w formułach K-1, MMA, BOKS.
- Mrągowski klub reprezentował Sebastian Romańczyk, który debiutował na tego typu imprezie - mówi Tomasz Kalinowski. - Tego dnia jego rywalem był gospodarz, Robert Wroński, vice mistrz Polski w kickboxingu.

Początek walki okazał się dla Sebastiana niepomyślny, gdyż przeciwnik wykorzystał nieuwagę Sebastiana i trafił czystym ciosem, co spowodowało że mrągowianinowi ugięły się nogi.
- Doświadczenie przywiezione z Czech, spowodowało, iż Sebastian mądrze klinczował i przetrzymał ten trudny moment - relacjonuje Kalinowski. - Po chwili jednak Sebastian wziął się w garść i zaczął odrabiać straty punktując rywala kopnięciami. Druga runda potwierdziła, że Sebastian już doszedł do siebie i narzucił gospodarzowi swój styl walki i po akcji bokserskiej posłał gospodarza na deski. W trzeciej rundzie trzymał tempo walki, przeciwnik po paru czystych kolanach na korpus, zaczął tracić oddech. Walka zasłużenie wygrana, cieszy tym bardziej fakt, że pokonaliśmy gospodarza - dodaje Tomasz Kalinowski.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages