Wtorek, 21 sierpnia 2018. Imieniny Franciszka, Kazimiery, Ruty

W weekend możesz pomóc potrzebującym

2013-11-29 12:18:23 (ost. akt: 2013-11-30 12:58:54)
Są dla nas niewidoczni. Niczym się nie wyróżniają. I nikt nie spodziewa się, czego mogą dokonać.  URATOWAĆ ŚWIĘTA 2,5 MLN POLAKÓW. Olej, cukier,  ryż , konserwa  i czekolada – Którego Superbohatera wybierzesz?

Są dla nas niewidoczni. Niczym się nie wyróżniają. I nikt nie spodziewa się, czego mogą dokonać. URATOWAĆ ŚWIĘTA 2,5 MLN POLAKÓW. Olej, cukier, ryż , konserwa i czekolada – Którego Superbohatera wybierzesz?


Od piątku do niedzieli w 10 sklepach na terenie Mrągowa, Marcinkowa i Mikołajek trwać będzie świąteczna zbiórka żywności. Wolontariusze zbierać będą żywność dla najbardziej potrzebujących mieszkańców naszego powiatu.

Po raz kolejny możemy pomóc potrzebującym. 29 listopada ruszyła świąteczna akcja zbiórki żywności. Wolontariusze będą zbierać żywność w wybranych sklepach od piątku do niedzieli. Co można wrzucać do koszyków?

- Najlepiej produkty z długą datą ważności — wyjaśnia Bożena Anacka- Olszewska prezes stowarzyszenia Remedium, koordynator akcji w powiecie mrągowskim. - Mogą to być: cukier, olej, konserwy, makaron, mąka, ryż, czy słodycze.

Zbiórka odbędzie się w 10 sklepach na terenie Mrągowa (7 sklepów), Mikołajek (2) i Marcinkowa (1). Organizatorem akcji jest Bank Żywności w Olsztynie a na terenie powiatu mrągowskiego koordynuje ją stowarzyszenie Remedium. Wsparcia udziela także mrągowski MOPS.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages