Czwartek, 26 kwietnia 2018. Imieniny Marii, Marzeny, Ryszarda

Miłośnicy Mrągowa tworzą sekcję krajoznawczą

2014-03-07 09:05:11 (ost. akt: 2014-03-07 10:54:50)
Zdjęcie jest ilustracją do artykułu

Zdjęcie jest ilustracją do artykułu

Autor zdjęcia: Archiwum TMZM

Chcesz dowiedzieć się więcej o Mrągowie i okolicy? Pasjonuje cię historia regionu, ale nie wiesz gdzie pogłębić wiedzę? Zostań członkiem sekcji krajoznawczej Towarzystwa Miłośników Ziemi Mrągowskiej!

— Nadszedł już czas utworzenia w ramach TMZM sekcji krajoznawczej — mówi Robert Wróbel wiceprzewodniczący TMZM. — W ramach grupy odbywać się będą nie tylko wycieczki krajoznawcze, ale przede wszystkim cykliczne, co najmniej raz w miesiącu odczyty mające charakter popularnonaukowy.
Pierwszym krokiem w kierunku utworzenia sekcji jest zgromadzenie chętnym, którzy chcieliby się czynnie włączyć w prace grupy.
— Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny 89 743 34 67 lub mailowo: kierownik@it.mragowo.pl. — dodaje Robert Wróbel. — Można też zgłosić się (podając dane kontaktowe) pisząc odpowiedz pod artykułem „Sugerując poprawkę”.
Działania stworzenia i działalności Sekcji Krajoznawczej wesprze mrągowskie muzeum, Lokalna Organizacja Turystyczna „Ziemia Mrągowska” oraz Mrągowskie Centrum Informacji Turystycznej (CKiT).
Towarzystwo Miłośników Ziemi Mrągowskiej działa od 40 lat. Głównym zadaniem stowarzyszenia jest m.in. propagowanie wiedzy o regionie. Zadanie to realizowane jest poprzez różnorakie działania jak np. zwiedzanie Mrągowa z przewodnikiem, wystawy np. Starych zdjęć Mrągowa z lat 1945 – 1970 w mrągowskim Muzeum czy Festiwal Kultury Mazurskiej w Sorkwitach.
ed-b
Tylko ciekawe informacje:Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na mragowo.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages