Niedziela, 9 sierpnia 2020. Imieniny Klary, Romana, Rozyny

Dorota Miśkiewicz upamiętni rocznicę śmierci Władysława Wilińskiego

2014-04-24 10:00:56 (ost. akt: 2014-04-24 10:05:30)

Autor zdjęcia: ełk.wm.pl

Koncert polskiej wokalistki jazzowej Doroty Miśkiewicz upamiętni trzecią rocznicę śmierci tragicznie zmarłego Władysława Wilińskiego- zasłużonego mieszkańca Miasta Mrągowo.

Władysław Wiliński był osobą mocno związaną z mrągowską kulturą. Na jego pomoc oraz sponsoring mógł liczyć każdy lokalny twórca i organizator imprez kulturalnych i artystycznych. Miłośnik jazzu i wieloletni członek Mrągowskiego Towarzystwa Jazzowego. Dzięki jego zaangażowaniu organizacyjnemu i finansowemu w Mrągowie udało się zorganizować koncerty wybitnych artystów. Dlatego też, jego pamięć chcemy uczcić w sposób szczególny i zgodny z jego zamiłowaniem do jazzu koncertem Doroty Miśkiewicz. Koncert odbędzie się w niedzielę 18 maja o godzinie 18.00 w Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie. Na koncert zaprasza Burmistrz Miasta Mrągowo, Centrum Kultury i Turystyki oraz Radio Zet Gold!

Sponsorzy koncertu:
Tracom Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo handlowo-transportowe, "Diana" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe, Budextan Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o., Firma "AdamS", Bruss Polska Sp. z o.o., Zakład Usług Komunalnych Z.L. Lubowidzki, Hotel "Anek", "Szapiel" Centrum Reklamowe, Zakład Metalowy "Agromasz", "Inter-Widex".

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Gość #1398414 | 83.18.*.* 19 maj 2014 09:40

    Super koncert , super widownia, trzeba kontynuować.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages