Arrachion Mrągowo na amatorskich "Mistrzostwach Polski UFR"

2014-06-15 09:58:29(ost. akt: 2014-06-15 10:09:30)

Autor zdjęcia: archiwum klubu

W Suszu odbyły się amatorskie zawody "Mistrzostwa Polski UFR", w których udział wziął także mrągowski klub Arrachion. Walki toczyły się w formule kickboxingu (1-runda: boks, 2-runda: kickboxing, 3-runda: low-kick). Klub reprezentowało 14 zawodników.
Zdobyliśmy 4 złote, 1 srebro, 3 brązowe medale. Złote medale wywalczyli Kuba Piaskowski, Kuba Węcek, Damian Nowakowski (wszyscy juniorzy) i Tomasz Kalinowski (senior). Srebrny krążek zdobyła Żaneta Rochniak (junior), która debiutowała na zawodach. Trzy brązowe medale wywalczyli Kacper Makarewicz (6 lat), Mateusz Modzelewski, Piotr Ogłodziński. Niestety Paweł Ściepuro w czwartej walce o 3 miejsce uległ rywalowi. Reszta chłopaków, która nie zajęła miejsca na podium stoczyła walki debiutanckie, trenując pół roku pokazali, że mają charakter i serce do walki! Oby tak dalej. Super ekipa, która zawsze razem za sobą. Dzięki - trener.

Sport bez sponsorów nie mógłby się rozwijać. My dzięki nim mamy możliwość rozwoju i reprezentowania naszego "podwórka" na zawodach ogólnokrajowych.