Poniedziałek, 18 marca 2019. Imieniny Edwarda, Narcyza, Zbysława

Dzień Kultur Europejskich z Esenie

2014-06-27 13:19:30 (ost. akt: 2014-06-27 14:27:21)
Uczniowie na wiele różnych sposobów przekonywali, że kraje Europejskie są bardzo atrakcyjne turystycznie i kulturowo.

Uczniowie na wiele różnych sposobów przekonywali, że kraje Europejskie są bardzo atrakcyjne turystycznie i kulturowo.

Przed uczniami ZS nr 2 w Mrągowie postawiono zadanie zaprezentowania obyczajowości krajów Europy. Zobaczcie co oglądała komisja konkursowa.

Jako jeden z krajów europejskich cenimy wiedzę obcokrajowców dotyczącą polskiej kultury. Wierząc, że inni Europejczycy także zwracają uwagę na znajomość ich historii i tradycji nauczyciele z ZS nr 2 im. Władysława Jagiełły zachęcają uczniów do poznawania innych kultur.

26 czerwca komisja konkursowa w składzie: Wioleta Olencka, Halina Tworkowska, Anna Bańkowska oceniały starania klas, które przygotowały prezentacje 13 krajów. Koordynatorem zmagań została Marta Mikłasz - nauczyciel przedmiotów turystycznych i hotelarskich.
Ocenie podlegał wystój klas, przebrania, popularne utwory artystyczne i aranżacje uczniów, informacje o tradycji, kuchni, języku narodowym. Ponadto także przedstawienie znanych miejsc w kraju, popularnych ludzi oraz wszystkiego tego z czego kraje słyną.Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na mragowo.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages