środa, 25 listopada 2020. Imieniny Elżbiety, Katarzyny, Klemensa

16. Mazurska Noc Kabaretowa

2014-07-04 11:05:25 (ost. akt: 2014-07-18 22:28:04)
19 lipca w Mrągowie zagoszczą kabareciarze

19 lipca w Mrągowie zagoszczą kabareciarze

Autor zdjęcia: Organizator

Będą tam najlepsi. Prawdziwa śmietanka polskiego kabaretu. Creme de la creme satyry. Przystojni panowie i trzy piękne panie. Każdy przedstawi to, co potrafi najlepiej, aby powstało wyjątkowe widowisko, które poprowadzi kabaret Ani Mru Mru — gospodarz tegorocznej Mazurskiej Nocy Kabaretowej.

Limo, Smile, Nowaki, Jurki, K2 i Kabaret Młodych Panów zaprezentują się od swojej najlepszej strony, przypominając znane i przedstawiając nowe, znakomite skecze. Ireneusz Krosny i Świerszczychrząszcz pokażą nam świat znany, a jednak nowy, bo w komicznej odsłonie.
Wszystko z charakterystyczną dla siebie błyskotliwością skomentuje Kacper Ruciński, a muzycznie oprawi The Jobbers.

Czy trzeba czegoś więcej? Już 19 lipca w mrągowskim amfiteatrze i w TVP 2 od godz. 19:30 Mazurska Noc Kabaretowa — najbardziej znana plenerowa impreza, o ugruntowanej pozycji lidera na rynku letnich wydarzeń kulturalnych w Polsce, od 13 lat corocznie gości na deskach mrągowskiego amfiteatru. W Mrągowie pojawiają się najlepsze polskie grupy kabaretowe oraz wykonawcy muzyki rozrywkowej.

Mazurska Noc Kabaretowa, z udziałem Telewizji Polskiej SA, odbywa się w pięknie położonym nad jeziorem Czos amfiteatrze. Wypełniony po brzegi rozbawionymi widzami amfiteatr świadczy, że jest to jedyna i wyjątkowa noc w regionie.

Mazurska Noc Kabaretowa w liczbach:
• Rokrocznie gromadzi w amfiteatrze komplet publiczności, czyli ok. 5000 osób
• Transmisja kabaretonu w PR 2 Telewizji Polskiej obejmuje 30 proc. rynku, co oznacza 4 miliony widzów w Polsce
• Od 6 lat — tak będzie i w tym roku — impreza transmitowana jest również w Telewizji Polonia, co w sposób zauważalny przekłada się na jej sukces medialny i popularność także poza granicami kraju
• Mazurska Noc Kabaretowa, jako wizytówka letniej rozrywki, jest jedną z najczęściej reemitowanych imprez. Każda edycja ma około 10 powtórek przez okres ok. 5 lat po jej zakończeniu zarówno w PR 2 TVP jak i w TV Polonia
• Każda powtórka Mazurskiej Nocy Kabaretowej gromadzi przed telewizorami ok. 3 mln telewidzów.

red.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages