Wtorek, 19 stycznia 2021. Imieniny Erwiny, Henryka, Mariusza

Zobacz różnorodność Warmii i Mazur

2014-10-06 10:51:58 (ost. akt: 2014-10-06 11:05:36)

Autor zdjęcia: Organizator

Krajobrazy Warmii i Mazur można oglądać od 6 do 9 października w Gościńcu Molo w Mrągowie. Wystawa przedstawia dziedzictwo przyrodnicze i kulturowe regionu. Autorem ekspozycji jest Stanisław Czachorowski.

Wystawa, której autorem jest prof. Stanisław Czachorowski przedstawia tylko wybrane fragmenty bogactwa bioróżnorodności mazurskiej i warmińskiej ziemi. Przygotowana na Olsztyńskie Dni Nauki i Sztuki trafiła do Mrągowa.
— Chciałem, żeby wystawa podróżowała po regionie. I na razie się to udaje. Jest w Mrągowie. Ale nie są to zwykłe zdjęcia. Jest to interaktywna wystawa. Wystarczy mieć mobilny internet, by korzystając z kodów QR i własnego smartfona czy tabletu, zobaczyć więcej — zapewnia Czachorowski. — To przykład wdrażania małych innowacji. Pod koniec września byłem w Mrągowie na pierwszym Horti Festiwalu, i była tam już moja wystawa. Ale okazuje się, że na tym się nie skończy. Bo będzie wystawa w Gocińcu Molo, a potem 18 października br. będzie towarzyszyła koncertowi zespołu Pro Musica Antiqua. Mam nadzieję, że pojedzie także w inne miejsca naszego regionu.
ZW

• Spotkanie z autorem 8 października o godz. 17.30 w Gościńcu Molo

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na mragowo.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages