Młode szczypiornistki zagrały o Puchar Prezesa UKS "Jedynka"

2015-02-10 11:01:19(ost. akt: 2015-02-10 11:16:14)
MUKS OMEGA Mrągowo zdobyły trzecie miejsce podczas feryjnego turnieju w Bartoszycach

Autor zdjęcia: sport.bartoszyce.pl

6 zespołów, przez dwa ostatnie dni ferii zimowych, rywalizowało w I Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt o Puchar Prezesa UKS "Jedynka". Zawody, rozgrywane pod patronatem Burmistrza Miasta Bartoszyce, wygrały dziewczęta UKS Kontra Warszawa 1. Trzecie miejsce wywalczyły szczypiornistki z MUKS OMEGA Mrągowo.
Do Bartoszyc na turniej przyjechały ekipy z Warszawy i Mrągowa. Każda z nich wystawiła po dwie drużyny. W zaciętej, dwudniowej rywalizacji, zagrało kilkadziesiąt dziewcząt, które do samego końca dzielnie walczyły o jak najlepszy wynik. Ostatecznie puchar trafił do pierwszej drużyny Kontra Warszawa. Waleczne mrągowianki trenujące pod okiem Ireny Starczewskiej uplasowały się na trzecim miejscu.