Piątek, 27 listopada 2020. Imieniny Franciszka, Kseni, Maksymiliana

Wygraj darmowy kurs na prawo jazdy

2015-03-02 10:00:00 (ost. akt: 2015-03-02 10:42:10)
Z okazji 20-lecia Auto Szkoły Marka Wołosza możesz wygrać kurs na prawo jazdy

Z okazji 20-lecia Auto Szkoły Marka Wołosza możesz wygrać kurs na prawo jazdy

Autor zdjęcia: Fot. Archiwum AUTO SZKOŁA Marek Wołosz

– AUTO SZKOŁA Marek Wołosz została założona 1 kwietnia 1995r. Pierwszym samochodem, jakim nasi kursanci mieli możliwość się uczyć był Fiat 126 P, popularny "Maluch" – wspomina Marek Wołosz.

Początki AUTO SZKOŁY były skromne. – Wykłady odbywały się w wynajętej przez nas sali nr 50 w ZSZ w Mrągowie. Wtedy instruktorami byliśmy ja i Mieczysław Pieszchała – wspomina właściciel. Egzamin państwowy można było zdawać w Giżycku i w Olsztynie. – Nie był on wcale dużo prostszy niż ten obecny, ponieważ do wykonania było więcej manewrów na placu. Teorię pisało się ręcznie na arkuszach A4, po czym egzaminator sprawdzał wyniki przykładając odpowiedni szablon i ogłaszał je całej grupie.
Przez te 20 lat AUTO SZKOŁĘ ukończyło około 5 tysięcy szczęśliwych kierowców. – Z okazji 20 urodzin naszej firmy przygotowaliśmy specjalnie dla naszych kursantów fantastyczną niespodziankę. Osoby, które zapiszą się na kurs prawa jazdy kat. B do końca kwietnia bieżącego roku wezmą udział w losowaniu darmowego kursu prawa jazdy – wyjaśnia Marek Wołosz. – Dlaczego warto się do nas zapisać? Doświadczenie, dbałość o każdego kursanta, bardzo dobre warunki szkoleniowe, profesjonalna sala wykładowa, pojazdy takie jak na egzaminie oraz znakomita kadra instruktorów.
Właściciel AUTO SZKOŁY zapewnia, że kadra doświadczonych ludzi zarówno młodszych jak i starszych ma znakomite podejście do kursantów. – Zatrudniani przez nas instruktorzy mają ciekawe pomysły i rozwiązania na szybką i sprawną naukę jazdy.
Instruktorzy, oprócz cierpliwości do kursantów, mają świetne podejście do swojego zawodu i umiejętność odpowiedniego przekazywania wiedzy. – Jest to niezmiernie ważne, gdyż nauka jazdy, a w szczególności poruszanie się w komunikacji miejskiej, jest wyjątkowo stresująca. Stawiamy więc na cierpliwość, spokój i dużo uśmiechu. Serdecznie zapraszamy – dodaje Marek Wołosz.
red.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Ewa Dolińska-Baczewska
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Ewa Dolińska-Baczewska[/quote]

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages