Wtorek, 11 sierpnia 2020. Imieniny Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

Jak pozyskać mikrodotacje? Dowiesz się na spotkaniu!

2015-03-24 09:45:12 (ost. akt: 2015-03-24 11:34:10)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Urząd Miejski w Mrągowie oraz Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży zaprasza działających w organizacjach pozarządowych, grupach nieformalnych, lokalnych liderów i mieszkańców chcących działać na rzecz swojego otoczenia, na spotkanie poświęcone mikrodotacjom z programu „Fundusz Inicjatyw Obywatelskich Warmia Mazury Lokalnie” oraz programowi Działaj Lokalnie IX.

Podczas spotkania dowiesz się na jakie cele możesz zdobyć środki z obu prezentowanych programów, w jaki sposób wypełnić wniosek o dotację krok po kroku, jakie są kryteria oceny. Zaprezentowany zostanie budżet, księgowość oraz sprawozdanie końcowe. Nauczysz się jak atrakcyjnie opisywać działania, które planujesz przeprowadzić. Przekonasz się, że to nic trudnego!

Warto przyjść, gdyż termin składania wniosków do programu „Fundusz Inicjatyw Obywatelskich Warmia Mazury Lokalnie” mija 30 marca.

Spotkanie odbędzie się w środę 25 marca, o godzina 16.00, w Ratuszu Miejskim (ul. Ratuszowa 5). Szczegółowy program spotkania

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Ewa Dolińska-Baczewska

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages