Poniedziałek, 26 października 2020. Imieniny Ewarysta, Lucyny, Lutosławy

Z Pucharu Warmii i Mazur przywieźli aż 12 medali

2015-05-18 09:11:53 (ost. akt: 2015-05-18 09:28:28)
Zawodnicy Arrachion Mrągowo z Otwartego Pucharu Warmii i Mazur przywieźli aż 12 medali, w tym cztery złote

Zawodnicy Arrachion Mrągowo z Otwartego Pucharu Warmii i Mazur przywieźli aż 12 medali, w tym cztery złote

Autor zdjęcia: Archiwum klubu

12 medali: 4 złote, 4 srebrne i 4 brązowe przywieźli z Otwartego Pucharu Warmii i Mazur zawodnicy Mrągowskiego Klubu Arrachion (grupa Kaliniak Team). W zawodach, które odbyły się w Barczewie rywalizowało aż 160 zawodników.

W minioną sobotę, w Barczewie odbył się turniej kickboxingu "Otwarty Puchar Warmii i Mazur". Przystąpiło do niego ponad 160 zawodników. Mrągowski klub Arrachion (grupa Kaliniak Team) reprezentowało 14 osób. Do pierwszych konkurencji przystąpili najmłodsi zawodnicy walcząc w formule Kalaki (zabawa w formie walki na pałki piankowe, w której sprawdza się szybkość i ruchliwość zawodnika, kto kogo pierwszy trafi zdobywa punkt). Jako pierwszy, w grupie przedszkolaków startował Jakub Jabłoński,
który miał w swojej grupie 5 rywali, przegrał jedynie w walce finałowej i zdobył srebrny medal. Kolejni startowali Kacper Makarewicz i Amadeusz Castellanos. Obaj mieli "ciężką" grupę, ponieważ w ich kategorii było w sumie osiemnaścioro dzieci. Obaj szli jak burza pokonując swych rywali i w walce o finał spotkali się na przeciw siebie, walkę wygrał Kacper i to on walczył o złoty medal, niestety po zaciętym boju musiał uznać wyższość przeciwnika i zadowolić się srebrnym medalem. Amadeusz, po zaciętym pojedynku, jednym punktem wywalczył brązowy medal. Cieszy postawa naszych najmłodszych "fighterów", ponieważ w tej konkurencji startowali po raz pierwszy.
Po dłuższym oczekiwaniu na konkurencję kick-light, wystartowała reszta naszych zawodników. Wśród dziewczyn znakomicie spisały się Anita Rochniak i Wiktoria "Wiśnia" Kalinowska, które w swych kategoriach wywalczyły najwyższe miejsca na podium walcząc po dwie walki i wszystkie wygrywając. Ala Zaniewicz wywalczyła srebrny krążek, a Wiktoria Krakowska i Żaneta Rochniak brązowe. Wśród chłopaków, złote medale wywalczyli Mateusz Modzelewski pochodzący z Rynu, Oraz Alan Pieróg.
Nic tak nie uczy i daje cenne doświadczenia, jak walki na amatorskich zawodach. Zawsze to powtarzam swoim podopiecznym, że warto trenować i potem sprawdzać się na takich imprezach. Buduje to w nich pewność siebie, kształtuje charakter i uczy pokory.
Wyjazd uważam za udany, tym bardziej, że wielu z zawodników startowało po raz pierwszy w takiej imprezie i wszyscy zintegrowali się tworząc jedną grupę i wspierając się. W grupie siła!
Tomasz Kalinowski

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Ewa Dolińska-Baczewska

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages