Poniedziałek, 10 sierpnia 2020. Imieniny Bianki, Borysa, Wawrzyńca

Ostatni dzwonek w powiecie. Uczniowie rozpoczęli upragnione wakacje

2015-06-26 13:32:51 (ost. akt: 2015-06-26 14:16:34)
Dziś w szkołach zabrzmiał ostatni dzwonek. Uczniowie rozpoczęli upragnione wakacje

Dziś w szkołach zabrzmiał ostatni dzwonek. Uczniowie rozpoczęli upragnione wakacje

Autor zdjęcia: Ewa Dolińska-Baczewska

Nadszedł dzień niezwykle długo wyczekiwany przez uczniów. Dziś (piątek, 26 czerwca) dzieci i młodzież z powiatu mrągowskiego pożegnały swych nauczycieli, podręczniki oraz zeszyty na 2 miesiące zasłużonych wakacji.

Dziś na korytarzach mrągowskich szkół zabrzmiał ostatni dzwonek obwieszczający nadejście upragnionych wakacji. Czasu wytchnienia, odpoczynku od codziennych obowiązków uczniów i nauczycieli.
Pożegnaniom towarzyszyły uśmiechy dzieci, ich rodzin i nauczycieli, gdzieniegdzie pojawiły się także łzy wzruszenia, zwłaszcza wśród uczniów, którzy żegnali swych nauczycieli oraz przyjaciół z klasy, by rozpocząć naukę na wyższych poziomach edukacji. Dzieci okazały swą wdzięczność nauczycielom za cały rok ciężkiej pracy wręczając im kwiaty i drobne upominki. W trakcie uroczystości dyrektorzy szkół wręczyli uczniom z najlepszymi wynikami w nauce nagrody oraz świadectwa z wyróżnieniem. Nagrody odebrali także laureaci konkursów wojewódzkich i ogólnopolskich. Swoje sukcesy świętowali również młodzi sportowcy z klas o profilach siatkarskim i piłki ręcznej.
Z okazji zakończenia roku szkolnego w wielu placówkach uczniowie, by podkreślić uroczystość chwili, przygotowali przedstawienia, występy artystyczne oraz koncerty. Dzieci z radością opuściły szkolne mury, by cieszyć się beztroską letnich miesięcy. Już za dwa miesiące powrócą, by ponownie zasiąść w szkolnych ławach.
Wszystkim uczniom, ich rodzicom oraz nauczycielom serdecznie gratulujemy!
Monika Pacek
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Ewa Dolińska-Baczewska

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages