Wtorek, 14 lipca 2020. Imieniny Kamili, Kamila, Marcelego

Przybłęda kocha najbardziej. Podaruj mu nowy dom

2015-08-20 10:21:00 (ost. akt: 2015-08-20 10:23:48)

Autor zdjęcia: Monika Pacek

Pragniemy przedstawić Państwu kolejną czwórkę psiaków, które czekają na nowych, kochających właścicieli. Alvaro, Rudy, Baron oraz Ruda czekają w schronisku zdecydowanie za długo. Gorąco wierzymy, że uda się stworzyć im nowe domy. Pokazać, że na tym świecie są dobrzy ludzie, którym można ufać, którzy nie traktują zwierząt jak zabawki. Psiaki potrzebują kogoś kogo będą mogły pokochać całym swoim, psim serduszkiem.

Poniżej prezentujemy zwierzęta do adopcji i gorąco wierzymy, że znajdą nowych, kochających właścicieli. Może to właśnie Wasz przyszły pies, przyjrzyjcie się, a najlepiej pojedźcie do Małych Bagienic, by się przekonać.

Alvaro to bardzo sympatyczny, towarzyski zwierzak. Uwielbia spacery i zabawę, dogaduje się także z innymi psami. Na nowy dom czeka od lutego 2012 roku, uradził się w 2010. Kartoteka: 274 G.M.
Alvaro
Rudy to z kolei doskonały pies do przydomowego ogrodu. Jest pełen energii, lubi spacery i zabawę. Do schroniska trafił w 2010 roku, od tego też czasu czeka na nowych właścicieli. Urodził się w 2006. Kartoteka 197 G.M.
Rudy
Baron to duży, ale bardzo łagodny, spokojny pies. Do schroniska trafił niedawno, bowiem 15 czerwca 2015 roku. Jest zatem duża szansa, że nie zdąży zasmakować w nim życia zbyt długo. Urodził się w 2005 roku. Kartotek S 49.
Baron
Ruda to suczka pełna wigoru, która również kocha spacery. W schronisku przebywa od 2011 roku, najwyższa już pora, by zaznała życia "poza kratami". Urodziła się w 2003 roku. Kartoteka P110.
RudaMonika Pacek
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Joanna TurowskaPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. mrągowianin #1798669 | 83.9.*.* 21 sie 2015 06:37

    Ha ha ha pani redaktor tylko psy kotki u tak co dzień od jakiegoś czasu. A czy pani redaktorka zainteresowała sie domem małego dziecka w Mrągowie przy ulicy Młodkowskiego a wjazd od ulicy Widok? Czy ta redakcja całkowiecie straciła swe człowieczeństwo i zeszła na psy i koty? Kiedy napisaliście o tych biednych dzieciach stojących przy płocie i do przechodzących wołają mama tata. Pytam a jakie profity ma pani redaktor za te psie artykuły? Właściciel prywatnej psiarni jeste w stanie płacić redaktorce profity wię pisze się o psach ale pani dyrektor domu dziecka nie może dać łapówki więc co obchodzę biedne dzieciaki z domu dziecka? Straciła pani swe człowieczeństwo i zapomniała że jest istota ludzką a nie psem.?

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-5) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages