Poniedziałek, 16 grudnia 2019. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Piknik z innowacyjną gospodarką w niedzielę w Mrągowie

2015-09-18 11:29:41 (ost. akt: 2015-09-18 11:36:48)

Autor zdjęcia: Organizator

W najbliższą niedzielę, 20 września na Plac Unii Europejskiej w Mrągowie odbędzie się Piknik z Innowacyjną Gospodarką, promujący działania w zakresie przeciwdziałania wykluczeniu cyfrowemu. Impreza rozpocznie się o 12., a poprowadzi ją znany z ,,M jak miłość”, Robert Moskwa. W programie konkursy z nagrodami dla dzieci i dorosłych, animacje, zajęcia plastyczne, oraz inne atrakcje. Dla wszystkich darmowe przekąski i upominki. Na zakończenie koncert szantowego zespołu ,,Kochankowie Sally Brown”.

Mrągowo znalazło się w gronie sześciu polskich miast wytypowanych przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa za działania w zakresie przeciwdziałania wykluczeniu cyfrowemu, prowadzone w ramach Programu Innowacyjna Gospodarka.

— W naszym mieście zrealizowaliśmy trzy edycje projektów z Programu Innowacyjna Gospodarka. Łącznie zakupiliśmy sprzęt komputerowy oraz zapewniliśmy dostęp do Internetu dla 135 gospodarstw domowych. Ponadto zakupiliśmy sprzęt komputerowy, w sumie 109 zestawów i multimedialny do miejskich szkół oraz utworzyliśmy 4 darmowe punkty dostępu do Internetu dla wszystkich. Pozyskane środki na ten cel to prawie 1,8 miliona zł — podsumowuje burmistrz, Otolia Siemieniec.

Piknik obędzie się w niedzielę na Placu Unii Europejskiej. Impreza zakończy o 16. Tego dnia w Mrągowie nie zabraknie muzyki, animacji dla dzieci i konkursów z nagrodami. Ponadto w strefie cateringowej rozdawane będą zestawy grillowe i pajdy chleba ze smalcem.
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Joanna Turowska
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages