Niedziela, 24 czerwca 2018. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

WTZ podczas 24 Finału WOŚP

2016-01-11 19:20:16 (ost. akt: 2016-01-11 19:42:44)

Autor zdjęcia: WTZ w Mrągowie

Po raz 24 zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Akcja ta zawsze gromadzi dużą liczbę ludzi dobrego serca, którym nie jest obojętny los drugiego człowieka. Celem WOŚP jest zbiórka pieniędzy na wyposażenie oddziałów szpitalnych w specjalistyczne sprzęty medyczne. W tym roku zostaną przeznaczone na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

Podczas wielkiego finału wolontariusze z całej Polski wychodzą na ulice miast, miasteczek i wsi i pomimo panujących warunków pogodowych z puszkami w dłoniach czekają na każdy gest dobrej woli innych ludzi. Poza zbiórką w tradycyjnej formie, w każdym większym mieście powiatu zorganizowane są występy i licytacje różnych przedmiotów przeznaczonych przez lokalne firmy, instytucje, czy osoby prywatne.

Uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Mrągowie wsparli swoim udziałem występy, które odbywały się w Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie.
Po kilkutygodniowych przygotowaniach zaprezentowali swoje wokalne umiejętności: Jolanta Laska „Nie było ciebie tyle lat”, Magdalena Bacławska „Hej ludzie idą święta”, Jolanta Jodko „ Ile wieczorów”, Bernard Stein „Gdzie ta keja” oraz Artur Cześnin „Biełyje rosy”.

Należy podkreślić, że obecni jesteśmy na każdym Wielkim Finale Orkiestry Świątecznej Pomocy. Całym sercem wspieramy tę akcję, jest ona dla nas bliska, ponieważ działa na rzecz pomocy osobom chorym i potrzebującym. Sprzęt, który został kupiony za zebrane pieniądze uratował życie wielu osobom i jest niezbędny do prawidłowego działania wielu oddziałów szpitalnych.
Redakcja WTZ w Mrągowie

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Joanna Turowska
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages