Nieszczęśliwe spotkania koszykarzy z Mrągowa

2016-02-19 14:44:46(ost. akt: 2016-02-19 15:15:26)

Autor zdjęcia: Sebastian Zyśk

W Mrągowie odbyły się 2 mecze ligowe kadetów i juniorów AS Mrągowo. Niestety oba zakończyły się przegraną gospodarzy.
W czwartek, 11 lutego w hali widowiskowo-sportowej w Mrągowie gospodarze zagrali z UKS Trefl Sopot. Pomimo obiecującego początku rozgrywki (pierwszą kwartę rozgrywki zakończyli z 5-cio punktową przewagą), mecz zakończył się sukcesem gości, którzy wygrali go mając 17 punktów przewagi. Najskuteczniejszym graczem AS-a został Adrian Urbanowicz, który zdobył 20 punktów.

W sobotę do starcia z juniorami AS Mrągowo stanęli koszykarze z Trójeczki Olsztyn. Mecz rozegrano w ramach Wojewódzkiej Ligi Juniorów U18 WMKosz.
Od samego początku to goście dyktowali tempo, do przerwy prowadzili 39:24. Ostatecznie, choć w ostatniej kwarcie udało się zmniejszyć straty, to mecz zakończył się porażką naszych koszykarzy.