Sobota, 15 grudnia 2018. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

Dzień Kobiet w powiecie

2016-03-09 14:20:23 (ost. akt: 2016-03-10 09:01:45)

Autor zdjęcia: Joanna Turowska

Wczoraj, 8 marca obchodziliśmy Dzień Kobiet. W powiecie odbyło się w związku z tym szereg spotkań, imprez dedykowanych paniom. Miło jest nam zauważyć, że panowie nie zapomnieli o naszym święcie i o nas. Były życzenia, kwiaty, słodycze - dziękujemy Wam za to!

Na Warsztatach Terapii Zajęciowej odbyła się inscenizacja słowno – muzyczna, którą specjalnie dla pań przygotowali chłopcy wraz z panem Andrzejem. Zaprezentowali się doskonale, umilili wszystkim paniom czas pięknym śpiewem i tańcem.

Podobnie było w GOPS-ie w Pieckach, gdzie pan Grzegorz Piątek przyniósł ze sobą gitarę i zaśpiewał kilka hitów, piosenek dedykowanych płci pięknej. Na spotkanie zostały zaproszone uczestniczki projektu ,, Grupy Zabawowe" (zajęć dla rodziców i małych dzieci) z Machar, Lipowa, Głógna i Piecek. Spotkanie było okazją do podziękowań i wyrażenia opinii o potrzebie ich kontynuacji.

Z kolei w Kosewie pan Roman Rapkowski również przygotował spotkanie z tej miłej okazji. Każda z pań otrzymała kwiatek, prezent. A Hania Szymborska przeczytała kilka swoich wierszy.

Mieszkańcy gminy Sorkwity świętowali Dzień Kobiet w Maradkach. I tam nie zabrakło życzeń, kwiatów - od samego wójta, występów artystycznych, dobrego jedzenia.

Tegoroczny Międzynarodowy Dzień Kobiet obchodzony był także w Wyszemborku. W imieniu rady sołeckiej pani sołtys podziękowała za spotkanie wszystkim kobietom, za ich aktywność i zaangażowanie w życie społeczne sołectwa. W spotkaniu brał udział także Jerzy Krasiński - wójt gminy Mrągowo, który dołączył się do życzeń. W tym dniu wszystkie obecne panie otrzymały róże i tulipany od rady sołeckiej i wójta gminy Mrągowo.

Uroczystości w powiecie było zapewne więcej, nie udało się nam jednak być na wszystkich:-)

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages