Piątek, 14 sierpnia 2020. Imieniny Alfreda, Maksymiliana, Selmy

W Mrągowie walczą o awans do finału XX MPPS w halowej piłce nożnej

2016-03-12 16:06:53 (ost. akt: 2016-03-12 18:11:07)

Autor zdjęcia: Joanna Turowska

Do Mrągowa przyjechało 17 drużyn ze strefy północno- wschodniej, które od rana walczą o miejsca premiowane udziałem w finałach MPPS w Brennej.

Mimo, że zawody w grupie 45+ rozpoczęły się już o godz. 9:00, Otolia Siemieniec- burmistrz Mrągowa oficjalnego otwarcia dokonała w samo południe. Towarzyszyli jej: Tomasz Witkowicz - wiceburmistrz, Julian Osiecki - przewodniczący sejmiku województwa warmińsko- mazurskiego i Tadeusz Orzoł - przewodniczący rady miejskiej.

W tym roku uroczystości uświetniła też swoim występem Orkiestra Dęta Mrongvia. W związku z faktem, iż rozgrywki odbywają się już po raz dwudziesty, burmistrz Mrągowa uhonorowała też zawodników, którzy brali udział w zawodach dwadzieścia lat z rzędu. Czterech piłkarzy otrzymało dyplomy, statuetki i symboliczne upominki.

Burmistrz prosiła też panów samorządowców, by zachęcili w swoich urzędach płeć piękną do sportu, aby na przyszłość można było zorganizować równolegle zawody w dwóch kategoriach (mężczyzn i kobiet). Na koniec oficjalnej części na halę wjechał tort z najlepszej mrągowskiej cukierni.

Mecze w grupach eliminacyjnych rozpoczęły się ok. godz. 13. Na dzień jutrzejszy od godz. 10 organizatorzy zaplanowali mecze półfinałowe i finałowe.
Uroczyste zakończenie Mistrzostw nastąpi o godz. 14:00.

Organizatorzy wyróżnią także: najlepszego bramkarza, najlepszego zawodnika, najstarszego zawodnika.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages