Poniedziałek, 6 kwietnia 2020. Imieniny Ady, Celestyny, Ireneusza

Tydzień w strażackich statystykach: niebezpieczny wypadek w Zgonie

2016-03-21 10:57:03 (ost. akt: 2016-03-21 11:01:36)

Autor zdjęcia: mł. asp. Sebastian Miciński ( KP PSP Mrągowo)

W ostatnim tygodniu na terenie powiatu strażacy interweniowali 9 razy. W działaniach na terenie powiatu brało łącznie udział 8 zastępów straży pożarnej w obsadzie 33 strażaków.

Zastępy brały udział w neutralizacji rozlanego oleju silnikowego na skutek awarii pojazdów na ulicy Okulickiego oraz na obwodnicy Mrągowa. Strażacy usuwali konar drzewa, który blokował ruch na drodze nr 59 w kierunku Piecek, uwalniali ptaka uwięzionego w rynnie budynku na ulicy Wojska Polskiego oraz interweniowali w związku z wyciekiem gazu z kuchenki gazowej w Mrągowie.

Strażacy z OSP w Krutyni interweniowali w Zgonie, gdzie udzielali pomocy osobie z raną ciętą głowy. Strażacy zatamowali krwawienie, założyli kołnierz i udzielili wsparcia psychicznego do czasu przyjazdu na miejsce zespołu ratownictwa medycznego, który zabrał osobę do szpitala.

Strażacy prowadzili działania przy pożarze trawy na ulicy Torowej w Mrągowie, trzciny w miejscowości Rosocha oraz przy wypadku drogowym w na trasie Zgon – Ruciane Nida oraz pożarze trawy w Dąbrówce na terenie powiatu piskiego.

We wszystkich działaniach na terenie powiatu w ubiegłym tygodniu brało łącznie udział 8 zastępów straży pożarnej w obsadzie 33 strażaków.
mł. bryg. Jarosław Jakubik
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages