Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Plebiscyt - ostatnie godziny głosowania. Filip i Kaja prowadzą!

2016-04-19 12:06:04 (ost. akt: 2016-05-24 20:36:30)

Autor zdjęcia: red.

Już dziś zakończy się nasz plebiscyt na Małego księcia i Małą Księżniczkę. Kto tym razem uzyska tytuł? - dowiemy się niebawem... W naszej galerii znajduje się 15 kandydatek do tytułu Małej Księżniczki i 8 pretendentów do tytułu Małego Księcia.

— Zdecydowałam się wziąć udział w plebiscycie ponieważ chcemy spróbować wygrać. W tamtym roku się nie udało to może w tym roku się uda – mówi z uśmiechem mama Andżeliki, Monika Gołaś. Sądzę, że ten plebiscyt to fajna rzecz, ponieważ można się pochwalić swoim dzieckiem — dodaje. A dla każdej matki, ojca, wiadomo, własne dziecko najpiękniejsze. Zatem zachęcamy Was. Przesyłajcie zgłoszenia swoich pociech!

ZASADY PLEBISCYTU

Plebiscyt na Małego Księcia i Małą Księżniczkę 2016 trwa od 8 kwietnia do 24 maja. Zostanie przeprowadzony w 18 powiatach. W każdym powiecie zostanie wybrany Mały Książę i Mała Księżniczka 2016. Przyznane zostaną też tytuły Małej Księżniczki i Małego Księcia „Gazety Olsztyńskiej”. Otrzymają je dziewczynka i chłopiec, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów.
W plebiscycie mogą brać udział dzieci w wieku do 10 lat, zgłoszone przez ich rodziców lub opiekunów prawnych. Zgłoszenie dziecka następuje poprzez nadesłanie jego jednego zdjęcia na adres e-mail mragowo@gazetaolsztynska.pl

Prawidłowe zgłoszenie dziecka do powinno zawierać:

• imię, nazwisko i wiek dziecka oraz miejscowość i powiat,
• zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez organizatora wizerunku dziecka na potrzeby plebiscytu,
• akceptację postanowień regulaminu,
• imię i nazwisko rodzica/opiekuna, numer telefonu do kontaktu.


Głosowanie polega na wysyłaniu sms-ów o treści KM.MKA.X (dziewczynki) i KM.MKE.X (chłopcy) na numer 71051. Litera X oznacza numer dziecka. Koszt jednego sms-a to 1,23 z VAT.


Więcej o konkursie: TUTAJ

Regulamin: TUTAJ

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages