Poniedziałek, 10 sierpnia 2020. Imieniny Bianki, Borysa, Wawrzyńca

II Mrągowski Festiwal Rowerowy za nami

2016-05-29 21:57:41 (ost. akt: 2016-05-29 23:19:18)

Autor zdjęcia: Monika Pacek

Wielkie święto kolarzy za nami. Podczas festiwalu odbyło się trzecie kryterium uliczne, które dopełniło kolarski cykl pod hasłem „ Korona Warmii i Mazur”, zawody kolarskie dla najmłodszych oraz parada rowerowa. Było na co popatrzeć.

Dziś każdy miłośnik dwóch kółek zmierzał prosto na Plac Unii Europejskiej, by wraz z innymi amatorami kolarstwa wziąć udział w II Mrągowskim Festiwalu Rowerowym.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla najmłodszych. Dzieci mogły wziąć udział w zawodach kolarskich na stadionie miejskim oraz uczestniczyć w konkursach i zabawach przygotowanych specjalnie dla nich na Placu Unii.

Oczywiście festiwal nie mógłby się odbyć bez parady rowerowej w której wzięli udział zawodnicy, mieszkańcy oraz turyści odwiedzający nasze miasto. Na rower wsiadł m.in Obelix, smok, panie w szlafrokach, smok, ogromna mrówka, Pani Dynia i urocza wróżka. To nie koniec atrakcji. Wśród wszystkich uczestników parady oraz kibiców rozlosowano nagrody specjalne m.in. 2 rowery.

Jednak najważniejszym wydarzeniem dzisiejszego święta było kryterium uliczne, które zakończyło kolarski cykl pod hasłem „ Korona Warmii i Mazur”.

Wyniki:

kat: Żak (2004-2005)
1 STRYJEWSKI Jan KKS CIECHANÓW 00:15:57
2 Laskowski Radosław ORLIK Rogóźno 00:15:58
3 KIDA Antoni OPTY Grodzisk Maz. 00:16:23
4 KOMOROWSKI Kacper ALKS STAL Grudziądz 00:16:25
5 KUSIAK Arkadiusz LUKS TRÓJKA Piaseczno 00:17:13
6 GALUSHKIN Egor GAU DO KO KSDUSSHOR 00:17:30
7 DŁUGOSZ Bartosz KKS CIECHANÓW 00:18:45
8 WITKOWSKI Kacper ALKS STAL Grudziądz - 1 okr.

kat: Żaczka (2004-2005)
1 TADUL Patrycja UKS FENIKS KRYNKI 00:12:35
2 JÓZEFOWICZ Wiktoria UKS FENIKS KRYNKI 00:12:37
3 JACKIEWICZ Joanna UKS FENIKS KRYNKI 00:12:39

kat: Młodziczka (2002-03)
1 RÓŻYŃSKA Karolina ALKS STAL Grudziądz 00:16:02
2 CZAMLET Sandra LKK „WARMIA” Biskupiec 00:16:09
3 JAKUBIAK Martyna BDC NOSiR Nowy Dwór Maz. 00:16:13
4 KULCZYK Sylwia ALKS STAL Grudziądz 00:16:16
5 GÓRNIAK Katarzyna BDC NOSiR Nowy Dwór Maz. 00:16:26
6 SIERHEJ Zuzanna KS V-MAX Mińsk Mazowiecki 00:16:29
7 WESTFALEWSKA Weronika ALKS STAL Grudziądz 00:16:36
8 ZDUŃCZYK Agata Olsztyński Klub Kolarski 00:16:54
9 WIKLIŃSKA Iga ALKS STAL Grudziądz 00:17:18
10 SIWIEC Sabina ALKS STAL Grudziądz 00:17:25
11 GALA Mercedes BDC NOSiR Nowy Dwór Maz. 00:17:48
12 URBAN Karolina ALKS STAL Grudziądz
13 KAMIŃSKA Iga ALKS STAL Grudziądz
14 Kaczmarczyk Natalia WMKS Olsztyn
15 LATKO Angelika UKS ROBACZKI Robakowo

kat: Młodzik (2002-03)
1 Gladkov Rodion GAU DO KO KSDUSSHOR 00:23:39 20
2 Chodań Wiktor LKK „WARMIA” Biskupiec 16
3 DUDIN Danil GAU DO KO KSDUSSHOR 5
4 Rabizo Filip UKS Przyjaźń Bartoszyce 2
5 KOT Julian BDC NOSiR Nowy Dwór Maz. 2
6 Grzenkowicz Maksymilian GKS CARTUSIA Kartuzy 1
7 Zagrodzki Kacper KKS Ciechanów
8 KUBACKI Sebastian ALKS STAL Grudziądz
9 Budziszewski Krzysztof LKK „WARMIA” Biskupiec
10 Bełdowski Łukasz LKK „WARMIA” Biskupiec
11 GRZESIAK Tomasz LUKS TRÓJKA Piaseczno
12 Dworzyński Jakub KKS Ciechanów
13 Kwiatkowski Damian ALKS STAL Grudziądz
14 CHUDZIŃSKI Philip ALKS STAL Grudziądz 0:25:26
15 Mokrzycki Radosław ALKS STAL Grudziądz
16 KOZICKI Jakub LUKS TRÓJKA Piaseczno
17 Samul Bartosz MSR DCM Mrągowo
18 Nalepa Bartosz MSR DCM Mrągowo
19 Wójcicki Dominik LKK „WARMIA” Biskupiec
20 Dziadura Igor LKK WARMIA Biskupiec

kat: Junior młodszy (2000-2001)
1 WAWRZYNIAK Karol UKS COPERNICUS Toruń 00:33:33 37
2 CHODAŃ Maciej LKK WARMIA Biskupiec 13
3 GAŁKA Michał UKS COPERNICUS Toruń 4
4 WALKOWIAK Kacper UKS COPERNICUS Toruń 4
5 GRZENKOWICZ Nikodem GKS CARTUSIA Kartuzy 3
6 Łączkowski Cezary TKK PACIFIC NESTLE Fitness Cycling Toruń 3
7 JAKUBIUK Mateusz BSA Pro Tour 2
8 SMOLIŃSKI Filip OKK Olsztyński Klub Kolarski 1
9 WOJTOWICZ Dawid TKK PACIFIC NESTLE Fitness Cycling Toruń 1
10 ŁYSAK Dawid LKK WARMIA Biskupiec 1
11 BELYAKOV Sergey GAU DO KO KSDUSSHOR
12 JURASZ Dawid GKK OPTY-Mazowsze Grodzisk Maz.
13 IVANOV Dmtriy GAU DO KO KSDUSSHOR
14 ŚLIWKA Daniel TKK PACIFIC NESTLE Fitness Cycling Toruń
15 GRITCENKO Maxim GAU DO KO KSDUSSHOR
16 MUZALEWSKI Robert UKS COPERNICUS Toruń
17 NOCEŃ Maciej BSA Pro Tour
18 KRYSZTOFIAK Jakub TKK PACIFIC NESTLE Fitness Cycling Toruń
19 OLSZEWSKI Grzegorz GKK OPTY-Mazowsze Grodzisk Maz.
20 KOŁODZIEJSKI Konrad TKK PACIFIC NESTLE Fitness Cycling Toruń
21 RYSZEWSKI Kamil UKS COPERNICUS Toruń
22 ŁAZARCZYK Arkadiusz BSA Pro Tour
23 BIERNACKI Filip UKS COPERNICUS Toruń

kat: Tandemy
1 POLAK Marcin/ŁADOSZ Michał KKT Hetman Lublin 00:35:36
2 WEGNER Przemysław/KORC Artur RAZEM Poznań 00:35:59
3 KOŁODZIEJCZUK Piotr/DUDKO Łukasz OKS WiM Olsztyn -1 okr.
4 GROSZKOWSKI Henryk/STASZCZAK Paweł SYRENKA Warszawa -2 okr.
5 BRZOZOWSKI Adam/BALA Tomasz KKT Hetman Lublin -2 okr.
6 URBANOWICZ Piotr/BADURA Partyk OKS WiM Olsztyn -2 okr.
7 STRAMEK Marta/KMIOŁEK Klaudia OKS WiM Olsztyn -3 okr.
8 GROCHOWSKI/Józef URBAŃSKI Andrzej SUDETY Kłodzko -4 okr.
9 WOLAK Piotr/KOLBOWICZ Ewa KKT Hetman Lublin -6 okr.

kat: AMATOR
1 Korc Artur OPONEO Motorsport 00:33:10 26
2 CHMIEL Radomir BLOOMNET Olsztyn 17
3 NOCEŃ Adam MOSTOSTAL Puławy 8
4 GRYNIS Aleks We Ride 6
5 SZEPIATOWSKI Michał Kętrzyn 5
6 BADURA Patryk OKS WiM Olsztyn 4
7 KABACIK Maciej BSA PRO TOUR - 1 okr.
8 Grajewski Jerzy TK MASTERS Giżycko - 1 okr.
9 SUCHOCKI Wojciech LKK Warmia Biskupiec - 2 okr.
10 MUSZAK Mariusz Ełk - 3 okr.

kat: Elita + U23 (1998 i starsi)
1 * KUCHAREK Adrian KRISMAR BiG Silvant 01:03:17 25
2 * Sowiński Artur GKS CARTUSIA Kartuzy 19
3 PAWLAK Grzegorz DE ROSA Rybnik 17
4 FADEEV Aleksandr KRISMAR BiG Silvant 16
5 SKARŻYŃSKI Piotr KRISMAR BiG Silvant 14
6 PILIS Bartosz DE ROSA Rybnik 13
7 * SŁAWEK Damian GKS CARTUSIA Kartuzy 10
8 * GIERACKI Dawid TC CHROBRY SCOTT Głogów
9 * Rajch Bartłomiej MSR Mrągowo

Klasyfikacja generalna Korony Warmii i Mazur

kat: Elita + U23 (1998 i starsi)
1 FADEEV Aleksandr KRISMAR BiG Silvant 102
2 ZIELIŃSKI Kamil DOMIN Sport 73
3 NOWACZEK Mateusz KRISMAR BiG Silvant 66
4 DETKO Artur DOMIN Sport 52
5 * KUCHAREK Adrian KRISMAR BiG Silvant 40
6 * SŁAWEK Damian GKS CARTUSIA Kartuzy 29
7 SKARŻYŃSKI Piotr KRISMAR BiG Silvant 25
8 GRONKIEWICZ Kacper DE ROSA Rybnik 25
9 PILIS Bartosz DE ROSA Rybnik 22
10 * SOWIŃSKI Artur GKS CARTUSIA Kartuzy 21
11 PAWLAK Grzegorz DE ROSA Rybnik 17
12 * GIERACKI Dawid TC CHROBRY SCOTT Głogów 14
13 * WSÓŁ Damian TC CHROBRY SCOTT Głogów 5
14 NOWAK Mateusz DOMIN Sport 5
15 * TUREK Kamil TC CHROBRY SCOTT Głogów 3
16 KOSTECKI Patryk DOMIN Sport 2
17 * MATUSIAK Sebastian KRISMAR BiG Silvant 1
16 RĘBIEWSKI Jarosław DOMIN Sport 1
13* MRÓWKA Adrian KK TARNOVIA Tarnowo Podgórne 1

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: 



Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Joanna Turowska

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages