Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

Certyfikaty dla uczniów ZSZ rozdane...

2016-06-14 09:52:48 (ost. akt: 2016-06-14 10:16:42)

Autor zdjęcia: ZSZ

W poniedziałek, 13 czerwca w Zespole Szkół Zawodowych w Mrągowie odbyło się spotkanie wieńczące udział uczniów klasy trzeciej Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych w czterotygodniowych praktykach zawodowych w Hiszpanii.

Poniedziałkowe spotkanie przygotowała młodzież pod opieką nauczycieli – Aleksandry Wiatrow i Ewy Kolińskiej. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie i ich rodzice, dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych - pan Paweł Długoborski oraz przedstawiciel mrągowskiego Starostwa- pan Marek Szmigiel.

Zgromadzeni goście obejrzeli prezentację multimedialną, podsumowującą pracę młodzieży w hiszpańskich restauracjach oraz wysłuchali sprawozdania z przebiegu praktyk i realizacji programu kulturalnego obejmującego zwiedzanie Granady i południowej Hiszpanii.
Uczestnicy spotkania mieli możliwość degustacji typowych hiszpańskich potraw między innymi różnorodnych tapas i chłodniku – sarmorejo, przygotowanych przez młodzież.

Naczelnik Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego w Mrągowie pan Marek Szmigiel wręczył uczniom certyfikaty potwierdzające udział w projekcie i odbyciu przez nich staży zawodowych. Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych gratulował uczestnikom udanego wyjazdu i realizacji praktyk oraz dziękował za godne reprezentowanie szkoły i miasta.

Spotkanie przebiegło w miłej i przyjemnej atmosferze wypełnionej ciekawymi opowieściami i wspomnieniami.
Realizowane w ramach projektu Erasmus Plus staże przyczyniły się do podniesienia wiedzy i umiejętności zawodowych oraz językowych uczniów, a także dały im możliwość sprawdzenia się w różnych sytuacjach życiowych. Z pewnością dostarczyły także nowych doświadczeń i niezapomnianych wrażeń.

* Zagraniczne staże zawodowe uczniów miały miejsce w ramach projektu Erasmus Plus realizowanego przez Starostwo Powiatowe w Mrągowie.
Ewa Kolińska

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Joanna Turowska
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages