środa, 25 listopada 2020. Imieniny Elżbiety, Katarzyny, Klemensa

Ostatnie dni głosowania na najlepszą szkołę jazdy!

2016-07-04 11:32:31 (ost. akt: 2016-07-31 19:14:50)

Autor zdjęcia: Przemysław Getka

Jeszcze tylko kilka dni zostało do zakończenia głosowania w plebiscycie "ELka na 5 z plusem". Która ze szkół okaże się najpopularniejsza? Którą warto polecić tym, którzy chcą zrobić prawo jazdy? O tym zdecydują wasze głosy. Głosowanie trwa do 31 lipca!

Choć tych dobrych w Mrągowie i całym województwie jest wiele, to tylko jedna ma szansę zostać tą najlepszą. O tym, która to będzie szkoła, zadecydujecie wy.

Jak ważne jest szkolenie, wie każdy, kto uczył się jeździć. Co decyduje o tym, że wybieramy tę a nie inną szkołę? — Kierowałem się opiniami znajomych, którzy korzystali już z kursów — mówi nasz czytelnik. — Dla mnie najważniejsza była zdawalność, zanim zdecydowałem się na wybór, sprawdziłem, jak to wygląda w poszczególnych szkołach.

— Uważam, że wielkie znaczenie ma bezstresowe szkolenie, spokojny instruktor, który potrafi wytłumaczyć i nauczyć. Właśnie takie wymagania miałem, gdy szukałem szkoły nauki jazdy dla mojej żony — wylicza inny czytelnik.

Zachęcamy was, wybierzcie z nami szkołę, która waszym zdaniem jest najlepsza i którą polecacie innym. Głosować można za pomocą sms-ówi. Koszt jednego sms-a wynosi 1,23 zł. Głosowanie potrwa do 31 lipca do godz. 23.59.Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Joanna Turowska

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages