Michał Lis, Oliwier Przybylak i Dawid Litwinek medalistami regat w Gdańsku

2016-07-12 12:07:30(ost. akt: 2016-07-13 09:49:08)

Autor zdjęcia: Ludomił Sawicki

W dniach 8-10 lipca na wodach zatoki Gdańskiej w Górkach Zachodnich rozegrały się regaty o Puchar Prezydenta Miasta Gdańska. W zawodach wzięło udział ponad 100 windsurferów.
Na starcie stanęło 113 zawodników z dziewięciu klubów z całej Polski: Sopot, Poznań, Kalisz, Giżycko, Mrągowo, Osiek, Warszawa, Łeba, Gdańsk
Rywalizowały deski w klasach: UKS, BIC TECHNO 4,0; 5,8; 6.8; 7,8 i RS:X.

Mrągowianie bardzo dobrze zaprezentowali się w wyścigach na wodach Zatoki Gdańskiej i na rozlewisku Wisły Śmiałej. Michał Lis zdobył złoto w kategorii Bic Techno 5.8, pierwsze miejsce w kategorii Bic Techno 4.0 wywalczył Oliwier Przybylak. Reprezentantów mrągowskiej Bazy nie zabrakło także w klasyfikacji łączonej kategorii Bic Techno 6.8, 7.8, w której na III miejscu podium stanął Dawid Litwinek. Medalistom serdecznie gratulujemy.

Pozostali zawodnicy mrągowskiej Bazy Oliwia Chomka (IV miejsce w swojej kategorii), Adam Klecan (VII miejsce), Maciej Zalewski, Kuba Pyrek oraz Jan Pasiuk, którzy mimo, że nie zajęli pucharowych miejsc, także zasługują na wyrazy uznania.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.