Zawodnicy z Bazy najlepsi w Nowych Gutach!

2016-08-29 08:46:33(ost. akt: 2016-08-29 10:05:47)

Autor zdjęcia: F.K.

W dniach 26-28 sierpnia w Nowych Gutach na jeziorze Śniardwy odbyły się "Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Windsurfingu".
W regatach brały udział kluby z Kalisza, Warszawy, Gdańska, Giżycka, a także Mrągowa. Pogoda zarówno w piątek, jak i sobotę była idealna. Wiatru jednak zabrakło w niedzielę i zrezygnowano z 3 ostatnich startów. Podczas zawodów atmosfera była przemiła, dzieci z wszystkich klubów integrowały się nie tylko podczas zawodów ale również przy wspólnych posiłkach, ognisku i w czasie wolnym.

Bazowicze na regatach wykazali doskonałą formą i przygotowaniem.
Pierwsze cztery miejsca w Klasie Bic Techno 4,8 należały do uczniów Bazy Mrągowo. 1 miejsce w kategorii chłopców wywalczył Oliwier Przybylak, drugie zdobył Wiktor Kocenko. W kategorii dziewcząt najlepsza okazała się Nadia Kulik, drugie miejsce wywalczyła Oliwia Chomka.

W Klasie Bic Techno 5.8 chłopców Michał Lis wygrał 6 z 7 wyścigów, zdobywając tym samym pierwsze miejsce.

Wszystkim zawodnikom Bazy serdecznie gratulujemy!

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.