Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

MDK zaprasza na zajęcia!

2016-09-13 09:00:00 (ost. akt: 2016-09-13 12:56:54)

Autor zdjęcia: Archiwum MDK

Nauczyciele Młodzieżowego Domu Kultury w Mrągowie ( ul. Kopernika 2c) zapraszają dzieci i młodzież do udziału w ciekawych zajęciach artystycznych i sportowych. Każdy może znaleźć tu coś dla siebie, tworzyć i dzielić się z innymi, rozwijać się i "żyć z pasją". Zapraszamy!!!!

• Na ZAJĘCIA RĘKODZIELNICZE zostały ostatnie miejsca w grupie starszej (12-15 lat), która ma zajęcia w piątki. W programie: wykonywanie lalek przy jednoczesnej nauce szycia ręcznego, szycia na maszynie, umiejętności łączenia ze sobą różnych materiałów; poznanie nowatorskich technik artystycznych (decupage, twist-art, gulling); wykonywanie stroików okazjonalnych; modelowanie z masy solnej, plasteliny, modeliny, gliny; poznanie ściegów hafciarskich – nauka wyszywania ,tkanie oraz elementy rysunku i malarstwa. Uczestnicy zajęć mają również możliwość udziału w konkursach o zasięgu powiatowym, wojewódzkim, ogólnopolskim i międzynarodowym. Uczestniczą również w imprezach MDK oraz imprezach miejskich.

• Tych, których pasją jest taniec i kultura hip hop zapraszamy do grup starszych: NTP CREW , AZONG ORAZ FREESTYLE. Grupy ćwiczą głównie w technice tańca hip hop. Od dwóch lat rozwijają freestyle i przygotowywani są do zawodów w kategoriach solo hip hop i duety. Grupy występują na imprezach miejskich, w innych miejscowościach, biorą udział w akcjach charytatywnych oraz zdobywają czołowe miejsca w turniejach powiatowych, wojewódzkich i ogólnopolskich. Mają też możliwość udziału w warsztatach ze znanymi tancerzami.

• Jeśli ktoś chce nauczyć się GRY NA GITARZE zapraszamy na zajęcia prowadzone w zakresie podstawowym i zaawansowanym. Oprócz nauki uczestnicy mają możliwość prezentacji nabytych umiejętności na występach MDK i poza placówką. Tworzony jest również zespół muzyczny, reprezentujący pracownię na wszelkich akcjach i imprezach artystycznych.

• Zainteresowanych TENISEM STOŁOWYM zapraszamy na zajęcia dla początkujących i zajęcia zaawansowane. Poprzez trening ogólnorozwojowy i nabycie odpowiednich umiejętności sportowych można uczestniczyć w turniejach miejskich, gminnych, wojewódzkich i ogólnopolskich. Zajęcia tenisa stołowego odbywają się na ul. Bohaterów Warszawy -w sali gimnastycznej.

• Dzieci i młodzież, która chce rozwijać swoje zainteresowania i uzdolnienia artystyczne zapraszamy również na zajęcia PLASTYCZNE, na których oprócz malarstwa, rysunku, modelowania i grafiki można poznać nowatorskie techniki mieszane oraz mieć możliwość udziału w konkursach na szczeblu powiatowym, wojewódzkim, ogólnopolskim i międzynarodowym. Uczestnicy mają też możliwość zwiedzania wystaw i galerii oraz organizowania własnych wystaw. Zajęcia odbywają się również w plenerze.

• W tym roku kontynuowane są zajęcia NAUKOWO- TECHNICZNE "MAŁY EINSTEIN" - jeśli macie ochotę poeksperymentować, wykonać miniaturowy wiatrak lub kipiący wulkan- zapraszamy do nas. Dwie grupy wiekowe zapoznają się ze sprzętem laboratoryjnym i będą mogły same wykonywać doświadczenia. Czeka ich nauka połączona z ciekawą zabawą.

• Kolejne zajęcia to zajęcia FOTOGRAFICZNE dla dzieci i młodzieży, na których uczestnicy poznają tajniki fotografii oraz możliwości oferowane przez cyfrowe systemy fotografii i obróbki obrazu. Jeśli posiadasz aparat i chcesz nauczyć się robić dobre i ciekawe zdjęcia o różnorodnej tematyce-przyjdź do nas.

Zajęcia już ruszyły i w niektórych grupach nabór jest zamknięty, ale są jeszcze wolne miejsca w ofercie, więc nie zwlekaj!!!!
Zamknięty został nabór do Akademii Przedszkolaka, grupy teatralnej oraz najmłodszych grup tanecznych Smyki i NTP Kids.
Zajęcia poza Akademią Przedszkolaka odbywają się w godzinach popołudniowych. Wkrótce na stronie www.mdk.mragowo.pl. będzie dostępny dokładny plan poszczególnych zajęć. Informacje można również uzyskać pod nr telefonu 89 741 25 32.

Wszystkie zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra nauczycielska, czekamy na WAS!

mdk
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Joanna Turowska
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages