środa, 20 czerwca 2018. Imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała

Pełne uśmiechu i wzruszeń spotkania w Nawiadach i Jakubowie

2017-02-05 11:26:22 (ost. akt: 2017-02-05 11:44:41)
Występ "Iskierki Nadziei"

Występ "Iskierki Nadziei"

Autor zdjęcia: Archiwum stowarzyszenia

W ostatnich dniach stycznia w Szkole Podstawowej w Nawiadach oraz świetlicy w Jakubowie, Zespół "Iskierka Nadziei" przedstawiał jasełka.

Stowarzyszenie Zwykłe - Active Seniors In Piecki Zespół „Iskierka Nadziei” 26 stycznia 2017r. o godz. 18.00 w Szkole Podstawowej w Nawiadach dla dzieci ze świetlicy „Mrowisko”, Grona Pedagogicznego i Rodziców, oraz 29 stycznia br. o godz.14.00 w świetlicy Jakubowo, przy licznym udziale mieszkańców i zaproszonych gości, wśród których była także Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury „Pegaz” Pani Izabela Kozyra- Cybulska, przedstawiło Jasełkę pt.: ”Historia z Betlejem”. Występ zaproszonej „Iskierki Nadziei” połączony był z blokiem kolędowym pt.: „Kolędować Małemu” w opracowaniu muzycznym mgr. Stanisława Czejdo.

To miłe spotkanie było jednocześnie okazją, aby Seniorzy z „Iskierki Nadziei” odśpiewali tradycyjne „Sto lat” Panu Sołtysowi Andrzejowi Brodzik i wręczyli mu podziękowanie za bezinteresowną pomoc i wsparcie okazywane Zespołowi od wielu lat. Potem przedstawiono jeszcze scenki z nutką humoru. Zespół „Iskierka nadziei” zaprosił wszystkich do wspólnej zabawy i śpiewu. Na zakończenie był słodki poczęstunek przygotowany przez mieszkańców Jakubowa. Po tych sympatycznych pełnych uśmiechu i wzruszeń spotkaniach pozostały nam miłe wspomnienia.

„Iskierka Nadziei”

Zofia Chrostek
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages