środa, 25 kwietnia 2018. Imieniny Jarosława, Marka, Wiki

Dużo czytania w "Kurierze Mrągowskim"

2017-02-22 19:07:40 (ost. akt: 2017-02-23 19:31:37)

W najnowszym numerze dominują sprawy społeczne. O co walczą spółdzielcy? Co ciekawego trafiło do Mrągowa? Znajdziecie też ciekawe rozmowy.

Czy strażacy ochotnicy dostaną dodatki za ratowanie ludzi i mienia? Aby tak mogło się stać potrzebują najpierw 100 tys. podpisów. Listy poparcia już krążą. Więcej na stronie 3.Stowarzyszenie Temida contra SM chce skończyć z bezkarnością spółdzielni mieszkaniowych. Jakie są kulisy tej sprawy? Czytajcie na str. 6

Osiedle Grunwaldzkie w Mrągowie - Spółdzielnia


Do mrągowskiego muzeum trafił niezwykły eksponat. Najstarszy istniejący wizerunek Mrągowa, datowany na 1812 rok. Sztych z XIX wieku, którego autorem jest Adam Albrecht, niemiecki malarz scen bitewnych i koni, przedstawia pobyt wojsk napoleońskich w Sensburgu (Mrągowie). Więcej o tym cennym eksponacie na str. 7.

sztych mragowa

Ponad 30 przeszkód zainstalowanych na 6-kilometrowej trasie nie powstrzymało 331 zawodników przed ukończeniem pierwszego w historii Zimowego Nocnego Runmageddonu „Rekrut”. Zjawiła się tam też 13-osobowa reprezentacja Cross Training Mrągowo!
Uwaga!
Najnowsze wydanie "Kuriera Mrągowskiego" do kupienia w tradycyjnej wersji papierowej w kioskach i salonach prasowych. Możecie kupić także wydanie elektroniczne za pośrednictwem strony kupgazete.pl
Zapraszamy do lektury!

pj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages