Wtorek, 24 kwietnia 2018. Imieniny Bony, Horacji, Jerzego

Ania i Adaś zaczęli swoją walkę o tytuł

2017-04-10 11:36:43 (ost. akt: 2017-04-10 11:40:47)
Zachęcamy do głosowania

Zachęcamy do głosowania

Autor zdjęcia: archiwum rodzinne

Ania jest śmiała i przebojowa, a Adaś opiekuńczy i delikatny. Rodzeństwo z Mrągowa walczy o wygraną w plebiscycie „Mały Książę, Mała Księżniczka 2017”. Ich mama zapewnia, że najważniejsza jest dobra zabawa. Liczy też na niezwykłą pamiątkę.

Izabela Rudzińska, mama Ani i Adasia, o konkursie dowiedziała się z portalu społecznościowego. A że jej pociechy nigdy w żadnym konkursie nie brały jeszcze udziału, pomyślała, że czas to zmienić.

— Bardzo lubię fotografować swoje dzieci. Miałam fajne zdjęcia. Pomyślałam: czemu by ich nie wysłać na konkurs? — wspomina.
Ania ma dwa i pół roku, a Adam jest rok od niej straszy.
— Dogadują się świetnie — zapewnia. — Chodzą do jednej grupy przedszkolnej, co bardzo mnie cieszy. Adam opiekuje się młodszą siostrą.
Kandydaci do książęcych tytułów są nierozłączni.
— Uwielbiają razem budować z klocków i malować. Oczywiście zdarza się, że się pokłócą, jak to między rodzeństwem bywa. Ale potem dalej się bawią — opisuje pani Izabela.

Mama małych kandydatów do plebiscytu podchodzi z dystansem i z dużym spokojem. — Dla mnie nie jest najważniejsza wygrana — podkreśla. — Uważam, że konkurs ma być przede wszystkim dobrą zabawą dla nas wszystkich.

Pani Izabela liczy też na pamiątkę w postaci artykułów w „Kurierze Mrągowskim”.

— Wszystkie egzemplarze, w których pojawi się wzmianka o moich dzieciach, będę przechowywać — zapewnia.

Zamierza też ogłosić wśród najbliższych, że jej dzieci biorą udział w konkursie.
— Na pewno będą mogły liczyć na wsparcie całej rodziny — nie ma wątpliwości pani Izabela.


ania i adaś mragowo 1Czekamy na kolejne zgłoszenia. Przypominamy, że w plebiscycie mogą wziąć udział wszystkie dzieci w wieku do 10 lat. Zgłoszenia powinni nadsyłać rodzice lub opiekunowie prawni. Jak zgłosić dziecko? To proste! Zgłoszenia dzieci z powiatu mrągowskiego trzeba wysłać na adres: mragowo@gazetaolsztynska.pl.

Zgłoszenie musi zawierać: imię, nazwisko i wiek dziecka, miejscowość i powiat, zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez organizatora wizerunku dziecka na potrzeby plebiscytu, akceptację postanowień regulaminu, imię i nazwisko rodzica (opiekuna), numer telefonu do kontaktu.

Plebiscyt potrwa do 26 maja 2017 i jest przeprowadzany w 19 powiatach. W każdym powiecie zostanie wybrany Mały Książę i Mała Księżniczka 2017. Przyznane zostaną też tytuły Małej Księżniczki i Małego Księcia „Gazety Olsztyńskiej”. Otrzymają je ta dziewczynka i ten chłopiec, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów.
Kandydatury można zgłaszać do 25 maja do godziny 12. Głosowanie polega na wysyłaniu sms-ów z odpowiednią treścią zamieszczoną w cudzysłowie. Koszt jednego sms-a wynosi 1,23 zł z VAT.

Zachęcamy do oddawania głosów na swoich faworytów!
at
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages