Poniedziałek, 25 czerwca 2018. Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

Emocji nie zabraknie. Kto wstrzeli się w podium?

2017-04-24 16:04:14 (ost. akt: 2017-04-24 16:08:32)

Autor zdjęcia: Anna Jakubowska, www.fotofokus-mragowo.com

W niedzielę 30 kwietnia klub Snajper zaprasza miłośników strzelectwa na strzelnicę w Marcinkowie. Uczestnicy zawodów zmierzą się w czterech konkurencjach. Udział może wziąć każdy.

Strzelnica w niewielkim Marcinkowie koło Mrągowa znajdzie się 30 kwietnia na celowniku zainteresowania miłośników broni palnej z naszego regionu. Wszystko za sprawą 8. już edycji zawodów strzeleckich organizowanych przez miejscowy klub Snajper.

Na uczestników czekają łącznie cztery wymagające konkurencje. Podczas pierwszej w ich dłoniach pojawi się strzelba gładkolufowa, którą będą mierzyli do 10 metalowych obiektów. Dwie kolejne oparte będą o pistolety (10 strzałów do 5 gongów, a później do 13 celów metalowych). Na zakończenie nasi strzelcy zmierzą się z karabinkiem sportowym, którym w pozycji leżącej będą musieli z 50 metrów „ustrzelić” 10 określonych punktów. Każda z konkurencji odbywać się będzie na czas.

Co ciekawe, miejsce na strzelnicy znajdzie się nie tylko dla doświadczonych fachowców, ale i dla amatorów.

— Zapraszamy wszystkich, bez wyjątku. Nieważne, czy będzie to dla kogoś jeden start z wielu, czy też pierwszy kontakt z bronią w życiu. Wykwalifikowana kadra instruktorska przejmie pełną opiekę nad początkującymi. Strzelnica, wbrew niesprawiedliwym stereotypom, to bardzo bezpieczne miejsce. Gorąco zachęcamy więc do odwiedzania Marcinkowa całymi rodzinami. Sportowe emocje udzielają się nie tylko zawodnikom, ale i widowni — mówią organizatorzy z klubu Snajper.

Rozpoczęcie turnieju strzeleckiego jest planowane na godzinę 10.

Więcej informacji w najbliższym, czwartkowym numerze Kuriera Mrągowskiego.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages