środa, 23 października 2019. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Dzień Ziemi w Mrągowie

2017-05-05 12:36:28 (ost. akt: 2017-05-05 12:40:19)

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Obchody Dnia Ziemi w Mrągowie odbędą się 12 maja 2017 r., o godz. 9.00 na Placu Unii Europejskiej. W programie tegorocznej imprezy znajdą się m.in. występy artystyczne grup ekologicznych z przedszkoli oraz szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Atrakcją imprezy będzie Ekologiczny Teatr Przyrodniczy przygotowany przez aktora lalkarza Tadeusza Sobczaka. Ponadto przygotowane zostaną stanowiska plastyczne i animacje dla wszystkich uczestników imprezy.

Podczas obchodów Dnia Ziemi zorganizowane zostaną również stanowiska ekologiczne przygotowane m.in. przez Leśny Kompleks Promocyjny, Mazurski Park Krajobrazowy, Lokalna Grupa Działania Mazurskie Morze, Recal, Kociarze Mrągowo oraz Schronisko Bagienice. Zaprezentują one ofertę przyrodniczą i turystyczną oraz atrakcyjny program ekologiczno-edukacyjny: szereg konkursów, quizów i pokazów z nagrodami i drobnymi upominkami.

W programie imprezy przeprowadzona zostanie zbiórka żywności dla podopiecznych schroniska dla zwierząt „Mój Dom” oraz Stowarzyszenia KOCIARZE Mrągowo.

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages