środa, 25 kwietnia 2018. Imieniny Jarosława, Marka, Wiki

Walczyli na dwóch frontach, nie polegli na żadnym

2017-05-25 21:33:09 (ost. akt: 2017-05-26 21:38:36)

Autor zdjęcia: Archiwum klubu

Miniona niedziela okazała się niezwykle pracowita dla reprezentantów Arrachionu Mrągowo. 19 maja podopieczni trenera Tomasza Kalinowskiego rywalizowali jednocześnie w Biskupcu oraz w Warszawie.

Na biskupieckiej macie nasi wojownicy wzięli udział w Arrachion Grappling Cup. Najlepiej z trudami rywalizacji przed publicznością w Biskupcu poradził sobie utalentowany, mrągowski zapaśnik - Ksawier Skol. Prowadzony tego dnia przez trenera Pawła Jastrzębskiego zawodnik kompletnie zdominował swoją kategorię wiekowo-wagową, sięgając zasłużenie po złoty medal.

W stolicy Polski natomiast zameldowali się mrągowscy przedstawiciele kickboxingu. Ich wyjazd wiązał się z serią wymagających sparingów.

Tomasz Kalinowski, trener: Walki treningowe żądzą się swoimi prawami. Tym razem nikt z naszych nie mógł podnieść rąk w geście zwycięstwa. Mogę jednak z całą pewnością stwierdzić, że jeśli nie ręce, to każdy z mrągowskich zawodników śmiało mógł trzymać głowę z dumą uniesioną ku górze. Nie ze wszystkimi decyzjami i werdyktami sędziów się zgadzamy, ale to tylko sparingi, a nie starcia zawodowe. Cieszymy się więc z ogromnej porcji doświadczenia i możliwości walki z reprezentantami z topowych klubów spod szyldu Polskiego Związku Kickboxingu.


http://m.wm.pl/2017/05/orig/ksawier-389949.jpg
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages