Niedziela, 8 grudnia 2019. Imieniny Delfiny, Marii, Wirginiusza

Otwarte rekolekcje w Mrągowie

2017-07-07 11:43:10 (ost. akt: 2017-07-07 12:14:03)

W dniach 11-12 lipca Parafia Św. Rafała Kalinowskiego zaprasza na otwarte rekolekcje w Mrągowie, które poprowadzi o. Joseph Vadakkel.

Program rekolekcji:

17.00- Adoracja Najświętszego Sakrementu, Godzina Uwielbienia
18.00- Msza Święta
19.00- Konferencja
20.00- Modlitwa i posługa charyzmatyczna
21.00- Apel Jasnogórskijosephvadakkel.pl: Sabu Sebastian Vadakkel urodził się 16 stycznia 1965 r. w miejscowości Kallarkutty w stanie Kerala w Indiach. Jest najstarszym z trojga rodzeństwa. Wstąpił do seminarium Kongregacji Przenajświętszego Sakramentu w Kottayam. Tam przyjął imię Joseph.

Studiował teologię i filozofię. W 1993 r. przyjął święcenia kapłańskie. Rok później założył Ośrodek Rekolekcyjny w Kalady. W 1997 r. przyjechał po raz pierwszy do Europy, aby prowadzić rekolekcje. W 2003 r. udał się na Filipiny, gdzie ukończył studia doktoranckie.

Założył Centra Rekolekcyjne "Eucharystyczny Płomień" w Niemczech i Belgii, od kilku lat odwiedza również inne kraje, jak Polska, Słowacja, Słowenia czy Czechy. W swojej posłudze prowadzi rekolekcje dla rodzin, kapłanów, osób starszych i samotnych, dzieci i młodzieży oraz wszystkich, którzy chcą słuchać Słowa Bożego.

O. Vadakkel ma szczególny dar radości w Duchu Świętym, a jego głoszenie jest bardzo mocno zakorzenione w Piśmie Świętym, które cytuje z pamięci. Cechą charakterystyczną wszystkich spotkań czy rekolekcji z o. Vadakkelem jest również adoracja Najświętszego Sakramentu oraz błogosławieństwo wiernych relikwiami świętych Kościoła.

Uczestnicy spotkań z nim najczęściej odkrywają na nowo sens życia z Bogiem, doświadczają radości zjednoczenia z Nim, goją też rany psychiczne i fizyczne. Świadczą o tym składane świadectwa, które - choć zawsze subiektywne - to jednak są dowodem działania łaski Bożej.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages