Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

LKT "Mazury" Mrągowo znów najlepszy

2017-07-10 13:45:39 (ost. akt: 2017-07-10 21:16:37)

Autor zdjęcia: LKS Mazury - Mrągowo

Po raz kolejny mrągowski klub pokonał wszystkich rywali i zajął I miejsce zdobywając dwa puchary, trzy złote medale oraz jeden brązowy.

5-8 lipca 2107 r. w Mielnie (województwo zachodnio-pomorskie) w Centralnym Ośrodku Szkolenia LZS obył się Finał Centralny Programu Rodzinnej Promocji Aktywności Fizycznej Dla Zdrowia, Sportu i LZS.

Celem były między innymi: promocja zdrowego stylu życia, popularyzacja spędzania wolnego czasu z rodziną, wyłonienie aktywnych rodzin LZS. W ramach spotkania odbyły się: wykład o zdrowym żywieniu, konkurencje sportowe, wycieczka turystyczno-krajoznawcza do Kołobrzegu i Dobrzycy, pomiary - analiza składu ciała.

Województwo warmińsko-mazurskie reprezentowała ekipa z LKT „Mazury” Mrągowo w składzie: Mariusz Jarzewski, Bożena Szopa, Teresa Wiatrow, Teresa i Dariusz Nowiccy oraz Elżbieta Wawrzyniuk w dziećmi - Małgosią i Wojtkiem.

16 województw zmagało się nie tylko z konkurencjami sportowo - rozrywkowymi, ale też chłonęło jod nad Bałtykiem i podziwiało piękne ogrody tematyczne „Hortulus” i „Hortulus Spectabilis” w obrębie 2 km.

Po raz kolejny mrągowski klub pokonał wszystkich rywali i zajął I miejsce zdobywając dwa puchary, trzy złote medale oraz jeden brązowy.

Oto konkurencje:
„Konkurs wiedzy o zdrowym żywieniu” - I miejsce (Teresa Wiatrow i Teresa Nowacka)
Turniej „Piłkarzyki” - I miejsce (Mariusz Jarzewski i Dariusz Nowacki)
„Rzut lotką do tarczy” - I miejsce (Bożena Szopa i Mariusz Jarzewsi)
„Rzut woreczkiem do celu” - IV miejsce (Bożena Szopa i Mariusz Jarzewski)
„Kalambury rysowane” - III miejsce (Bożena Szopa z całą rużyną Klubu)

Trzy najlepsze kluby zakwalifikowały się na wyjazd do Warszawy, gdzie odbędzie się podsumowanie działalności LZS w 2017 roku.

Wszyscy uczestnicy otrzymali koszulki i znaczki oraz olbrzymią dawkę dobrego humoru.

Ogromne podziękowania dla największego działacza LKT „Mazury” - Mariusza Jarzewskiego, który robi wszystko, by nasz klub był na najwyższym podium.

Bożena Szopa

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages