środa, 20 czerwca 2018. Imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała

Recital operowy i wystawa fotografii

2017-07-14 09:32:56 (ost. akt: 2017-07-14 10:09:06)

Autor zdjęcia: Monika Mieczaniec

W czwartek, 13 lipca 2017 r. w Centrum Kultury i Turystyki obył się wieczór „Mazurski Świat Opery”

Widownia licznie zgromadzona w sali Orbita wysłuchała recitalu Katarzyny Zając – Caban i Piotra Wołosza. Piękne wykonania popularnych arii publiczność nagradzała długimi brawami.

16-go czerwca 2017 roku Mazury Garden Opera zainaugurowała II Mazurski Festiwal Operowy Belcanto ekskluzywnym spektaklem operowym „La Boheme” G.Pucciniego pod dyrekcją Marty Kosielskiej i w reżyserii Gianmarii Aliverty. Kilkunastominutowy film z tego wydarzenia został zaprezentowany w drugiej części wieczoru.

Po projekcji zgromadzeni goście udali się na otwarcie wystawy fotografii Mirosława Kleczkowskiego. Na holu Centrum Kultury i Turystyki można podziwiać fotografie z ubiegłorocznego, I Mazurskiego Festiwalu Operowego Belcanto, w korytarzu prowadzącym do Biblioteki Miejskiej znajduje się też fotoreportaż z prób do wspomnianego już spektaklu operowego „La Boheme”.

Więcej w najbliższym Kurierze Mrągowskim - 20 lipca 2017 r.

Przypominamy, że gala finałowa II Mazurskiego Festiwalu Operowego Belcanto odbędzie się 22 lipca 2017 r. o godzinie 20 w amfiteatrze nad Jeziorem Czos.Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages