Poniedziałek, 25 czerwca 2018. Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

Powiat mrągowski - zmiana na stanowisku skarbnika

2017-08-11 11:09:16 (ost. akt: 2017-08-11 11:20:30)

Autor zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Mrągowie

Z końcem lipca 2017 r. na emeryturę przeszła Jadwiga Szambelan, wieloletnia skarbnik powiatu mrągowskiego. Na stanowisku zastąpił ją dotychczasowy zastępca naczelnika Wydziału Finansowego, Stanisław Woźniczak.

Sesja Rady Powiatu, na której odwołano skarbnika powiatu i powołano nowego skarbnika powiatu odbyła się 25 lipca 2017 roku.

Jadwiga Szambelan była pierwszym skarbnikiem Starostwa Powiatowego w Mrągowie. Funkcję skarbnika pełniła nieprzerwanie od dnia powołania na stanowisko w styczniu 1999 roku, przepracowując w urzędzie 18 lat.

Na stanowisko skarbnika powiatu Rada Powiatu Mrągowskiego powołała w drodze uchwały Stanisława Woźniczaka, również wieloletniego pracownika starostwa, który pełnił funkcję zastępcy głównego księgowego a obecnie zatrudniony był na stanowisku zastępcy naczelnika Wydziału Finansowego.

Pan starosta Antoni Karaś w imieniu Zarządu Powiatu podziękował Pani Jadwidze Szambelan za wieloletnią współpracę oraz stanie na straży budżetu i finansów publicznych.

Skarbnik Powiatu – Pani Jadwiga Szambelan ze wzruszeniem podziękowała Panu Staroście, Pani Wicestaroście, Zarządowi Powiatu, Przewodniczącemu Rady Powiatu, Radnym, kierownikom jednostek podległych jednostek organizacyjnych, naczelnikom wydziałów oraz wszystkim współpracownikom za życzliwą współpracę na tak trudnym odcinku pracy jakim jest gospodarka finansowa powiatu.

Pani Jadwidze Szambelan życzymy dużo zdrowia oraz aby czas na emeryturze był czasem spokoju, radości, beztroski i spełnienia marzeń.

Agnieszka Kęsik/mmCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages