Wtorek, 11 grudnia 2018. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Organizatorzy przeglądu teatralnego czekają na zgłoszenia

2017-10-10 19:29:18 (ost. akt: 2017-10-10 20:21:42)

Autor zdjęcia: archiwum CKiT

Do 10 listopada czekają organizatorzy 21. Przeglądu Teatrów Amatorskich im. Kasi Kowal na zgłoszenia grup teatralnych działających na terenie województwa. Sam przegląd odbedzie się 24 listopada w mrągowskim CKiT.

Przegląd skierowany jest do dziecięcych i młodzieżowych grup teatralnych z województwa warmińsko - mazurskiego a jego cel to propagowanie kultury teatralnej oraz stworzenie instruktorom i młodym aktorom możliwości prezentacji i wymiany doświadczeń.

Grupy, które zaprezentują najlepsze spektakle otrzymają nagrody rzeczowe, a najlepszy zespół dodatkowo zostanie uhonorowany nagrodą główną PTAKK 2017.

Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 10 listopada. Szczegóły, regulamin i karta zgłoszeń do pobrania na stronie www.ckit.mragowo.pl. 21. Przegląd Teatrów Amatorskich im. Kasi Kowal odbędzie się 24 listopada o godz. 10.00 w Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie.

Źródło: CKiT

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages