Piątek, 18 stycznia 2019. Imieniny Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Zostań szefem mrągowskiego sztabu WOŚP

2017-10-14 10:00:00 (ost. akt: 2017-10-14 08:27:04)
Zostań szefem mrągowskiego sztabu WOŚP!!!

Zostań szefem mrągowskiego sztabu WOŚP!!!

Autor zdjęcia: Mateusz Kossakowski

14 stycznia 2018 roku odbędzie się 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tymczasem Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie szuka osoby, która pokieruje lokalnym sztabem.

Podczas ostatniego finału Mrągowo okazało się miastem o wielkim sercu. 25. finał Wielkiej Orkiestry zakończył się historycznym rekordem - zgromadzono 70 307,02 zł, co było ponad dwukrotnie lepszym wynikiem niż rok wcześniej!

W organizację mrągowskiego finału WOŚP od lat włącza się Centrum Kultury i Turystyki. Instytucja otwarta jest na działania wolontariuszy, służy wsparciem techniczno-organizacyjnym, jest także siedzibą sztabu WOŚP. Osoby zainteresowane jego prowadzeniem proszone są o kontakt z CKiT – dział organizacji imprez (I piętro), tel. 89 743 34 53; e-mail - m.szymborska@ckit.mragowo.pl.

Szef sztabu powinien posiadać doświadczenie i być zaangażowany w sprawy społeczne. Do jego zadań będzie należał dobór i koordynacja pracy wolontariuszy, kontakty z fundacją WOŚP oraz organizacja finału w styczniu 2018 r. CKiT służy wsparciem merytorycznym i organizacyjnym, pomocą w opracowaniu programu występów oraz zapleczem technicznym. Tak by akcja na rzecz potrzebujących była sprawnie realizowana.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages