Poniedziałek, 21 października 2019. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Karol znów w gronie najlepszych młodych logistyków

2017-11-09 11:00:00 (ost. akt: 2017-11-09 18:06:18)

Autor zdjęcia: archiwum szkoły

Karol Dejlidko, uczeń klasy IV Zespołu Szkół nr w Mrągowie po raz trzeci znalazł się w etapie okręgowym Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej.

Karol Dejlidko kształci się w zawodzie technik logistyk. Regularnie udowodnia, że logistyka nie jest taka trudna, jak się wydaje, a zeszłoroczne 18. miejsce w finale na pewno nie było jego ostanim słowem. Zresztą zgodnie z hasłem: Logistyka moja pasja!

Etap szkolny odbył się 4 października i był bardzo poważnym wstępem do dalszych starań o tytuł najlepszego młodego logistyka w kraju. Do drugiego etapu awansowało 534 uczniów, którzy wykazali się najobszerniejszą wiedzą z zakresu transportu, spedycji i logistyki. Udział w II turze zmagań olimpijskich gwarantowało zdobycie minimum 22 punktów z 50 możliwych. Teraz przed Karolem zmagania okręgowe. Czy uda mu się awansować do rundy finałowej i poprawić zeszłoroczne miejsce? Wyniki już 15 grudnia.

Ogłoszenie wyników zaplanowano już dzień po wielkim finale, wcześniej jednak (1 grudnia) odbędzie się jeszcze okręgowy etap jubileuszowej edycji olimpiady. Osoby z najlepszymi wynikami zmierzą się w wielkim finale, który zaplanowano na 2 marca przyszłego roku. Jest o co walczyć - na najlepszych młodych logistyków czekają bezpłatne studia w Wyższej Szkole Logistyki, zwolnienie z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe, atrakcyjne staże w przedsiębiorstwach będących liderami w branży oraz wartościowe nagrody rzeczowe.

Do pierwszego etapu X Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej zgłosiło się 8700 uczniów z 284 szkół w Polsce. Armia uczestników dołączyła do ponad 52 tys. uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy wzięli udział w dziewięciu poprzednich edycjach.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages