Wtorek, 14 lipca 2020. Imieniny Kamili, Kamila, Marcelego

Zwiedzanie zamiast głodówki? Razem w obronie muzeum

2017-11-07 13:24:02 (ost. akt: 2017-11-07 19:53:13)

Autor zdjęcia: Monika Pacek

Akcja wspólnego zwiedzania mrągowskiego muzeum zamiast głodówki w jego obronie zaplanowana jest na 18 listopada na godz. 12. To odpowiedź lokalnych społeczników na pogłoski o możliwości likwidacji placówki.

Zobacz także: Co dalej z muzeum w Mrągowie? Quo vadis muzeum? Zamieszanie wokół mrągowskiego muzeum coraz bardziej przybiera na sile. Głównie za sprawą doniesień medialnych o możliwości zamknięcia placówki. Coraz...
Mrągowski oddział Muzeum Warmii i Mazur jest obowiązkowym punktem na mapie miejskich atrakcji, z przeznaczeniem zarówno dla turystów, jak i mieszkańców naszego regionu. Po doniesieniach o możliwości zamknięcia muzeum okazało się niestety, że część mieszkańców nie wie czym ono się zajmuje, ale są i tacy, którzy nie widzą potrzeby funkcjonowania tego typu miejsca w Mrągowie!

Warto się jednak przekonać czy wizyta w Muzeum w Mrągowie może być doskonałym pomysłem na spędzenie wolnego czasu. Okazja pojawia się w sobotę 18 listopada. Tego dnia warto zabrać ze sobą najbliższych i samemu przekonać się, co ma do zaoferowania mrągowska placówka. Wstęp jedynie 5 zł!

- Akcja jest odpowiedzią na pojawiające się pogłoski o możliwości zamknięcia Muzeum Warmii i Mazur oddział w Mrągowie. Chcemy zachęcić mrągowian do odwiedzin placówki i zapoznania się z jej zbiorami, a także działalnością. W ramach akcji protestacyjnej zamiast głodówki proponujemy aktywne działanie – mówi Robert Wróbel, prezes Stowarzyszenia Lokalna Organizacja Turystyczna „Ziemia Mrągowska”.

Źródło: IT

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages