Poniedziałek, 19 lutego 2018. Imieniny Bettiny, Konrada, Mirosława

Przyjdź na niezwykły koncert

2017-11-21 20:08:15 (ost. akt: 2017-11-21 20:36:16)
Biorąc udział w koncercie mikołajkowym, można będzie pomóc podopiecznym Fundacji

Biorąc udział w koncercie mikołajkowym, można będzie pomóc podopiecznym Fundacji

Autor zdjęcia: Archiwum Fundacji Przyszłość dla Dzieci"

Mamy świetną wiadomość dla olsztynian i gości: w filharmonii można już kupić bilety-cegiełki na niezwykły koncert mikołajkowy. To szansa, żeby nie tylko świetnie się bawić, ale też pomóc podopiecznym Fundacji Przyszłość dla Dzieci.

Nie mają państwo jeszcze planów na mikołajkowy wieczór? To świetnie się składa. Już 6 grudnia czeka na państwa niezwykła gala.
Fundacja "Przyszłość dla Dzieci" tego dnia obchodzi swoje 15-lecie i zaprasza do wspólnego świętowania. — Chcemy ten dzień uczcić w sposób wyjątkowy — podkreśla Iwona Żochowska-Jabłońska, dyrektor zarządzający Fundacją. — Gala w olsztyńskiej Filharmonii z Koncertem Muzyki Filmowej będzie dla nas szczególna.

Uroczystość będzie też okazją do podsumowania dotychczasowych działań, do podziękowań partnerom i przyjaciołom Fundacji. Na uroczystość zostali zaproszeni przyjaciele ze świata kultury, rozrywki i sportu. Ale każdy może wziąć udział w jubileuszu. Wystarczą tylko dobre chęci.
Przypomnijmy, że Fundacja jest największą na Warmii i Mazurach organizacją udzielającą indywidualnej pomocy niepełnosprawnym dzieciom.
Finansuje badania, zabiegi, operacje, leki, przejazdy i pobyty w placówkach leczniczych. Pomaga także dzieciom i młodzieży z domów dziecka i rodzin w trudnej sytuacji finansowej.

Piętnastoletnia działalność Fundacji to przede wszystkim skierowana do dzieci indywidualna pomoc w leczeniu oraz zakupie sprzętu rehabilitacyjnego.
Dlaczego Fundacja skupia się na pomocy dzieciom z naszego regionu? Bo tutaj niestety wiele rodzin żyje na skraju ubóstwa. Jakakolwiek choroba w takiej rodzinie to prawdziwy dramat. Konieczność dojazdów do szpitala, rehabilitacja i wszelkie wydatki związane z leczeniem: badania, zabiegi, leki, przekraczają ich możliwości, stają się nieosiągalnym celem. W takich przypadkach często trafiają pod skrzydła Fundacji „Przyszłość dla dzieci"

Dlaczego warto w niej wziąć udział w jubileuszowej gali? — Urodziny Fundacji to połączenie wspaniałej zabawy ze szczytnym charytatywnym celem – przekonuje Iwona Żochowska-Jabłońska. — Organizujemy ten koncert, aby wszystkim z całego serca podziękować za pomoc i energię w tworzenie tego dzieła.
Gala będzie okazją do wspólnego świętowania i podsumowania 15 lat działalności, Będzie można także bliżej poznać tych, którzy Fundację tworzą. — Chcemy także, aby każdy mógł zobaczyć naszych darczyńców, wolontariuszy i osoby zaangażowane w tworzenie dobra. To elitarne wydarzenie, na którym po prostu trzeba być! — podkreśla dyrektor Fundacji.

Koncert muzyki filmowej zostanie wykonany przez Orkiestrę symfonicznej Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii pod dyrekcją Piotra Sułkowskiego. Koncert poprowadzi Magdalena Miśka-Jackowska.

Współorganizatorem gali jest marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Gustaw Marek Brzezin.

Bilety do kupienia są w Filharmonii. Więcej informacji pod numerem telefonu: 500-603-603.

Aleksandra Tchórzewska

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages