Sobota, 19 stycznia 2019. Imieniny Erwiny, Henryka, Mariusza

Zostań wolontariuszem WOŚP. Zgłoszenia tylko do 11 grudnia!

2017-12-01 12:00:00 (ost. akt: 2017-12-08 06:13:02)
Wolontariusze WOŚP w Mrągowie poszukiwani!!!

Wolontariusze WOŚP w Mrągowie poszukiwani!!!

Autor zdjęcia: Mateusz Kossakowski

Prace mrągowskiego sztabu WOŚP nad organizacją 26. finału idą pełną parą. Szefem sztabu został Robert Wróbel. W tej chwili trwa jeszcze rekrutacja wolontariuszy. Wystarczy wypełnić i dostarczyć odpowiednią ankietę i... pomagać.

26. finał WOŚP odbędzie się 14 stycznia 2018, a jego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Centrum Kultury i Turystyki od wielu lat aktywnie włącza się w organizację finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku sztab w Mrągowie także został już utworzony. Jego siedziba mieści się w CKiT przy ul. Warszawskiej 26 (dokładnie w Mrągowskim Centrum Informacji Turystycznej). Szefem mrągowskiego sztabu został Robert Wróbel.

Trwa rekrutacja wolontariuszy
Żeby dołączyć do mrągowskiego sztabu należy wypełnić ankietę i podpisany skan przesłać na adres mailowy (kierownik@it.mragowo.pl). Co ważne: należy załączyć plik ze zdjęciem legitymacyjnym. W ostateczności można skorzystać ze skanera w MCIT, ponieważ bez zdjęcia ankieta jest nieważna.
Ankiety można pobierać w MCIT (czynne do 16.00), w recepcji Centrum Kultury i Turystyki (czynna do 21.00) lub na stronie CKiT (www.ckit.mragowo.pl). Warto się jednak pospieszyć, ponieważ ostateczny termin dostarczenia ankiet upływa 11 grudnia o godz. 13.00!

Weź udział w finale
— Udział w szczytnej akcji można wziąć przygotowując i prezentując krótką prezentację teatralną, kabaretową, wokalną, itp., która stanowiłaby jeden z punktów programu 26. finału WOŚP 2018. Ze względów techniczno–organizacyjnych czas takiej prezentacji nie może przekraczać 15 min., a elementy scenografii i wymogi techniczne muszą być ograniczone do minimum — informuje szef sztabu, Robert Wróbel.
Zgłoszenia wraz z kartą zgłoszeń trzeba dostarczyć na adres Centrum Kultury i Turystyki, ul. Warszawska 26, Dział Organizacji Imprez (I piętro) lub drogą mailową (na adres j.zapala@ckit.mragowo.pl) najpóźniej do 16 grudnia.

Podaruj rzecz od serca
Mrągowski sztab WOŚP poszukuje sponsorów i partnerów finału. Podczas orkiestrowego finału w niedzielę 14 stycznia 2018 odbędzie się licytacja darów rzeczowych przekazanych przez osoby prywatne i firmy. Dary nie muszą być rzeczowe, mogą to być np. vouchery na usługi. Chcesz przekazać dar na licytację? Skontaktuj się ze sztabem: tel. 89 743 34 67 lub kierownik@it.mragowo.pl

(ckit)
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages