Poniedziałek, 25 marca 2019. Imieniny Bolka, Cezaryny, Marioli

Dzieci Wojny przełamały się opłatkiem

2017-12-22 12:00:00 (ost. akt: 2017-12-25 10:19:46)

Autor zdjęcia: SDW

Przed świętami organizacje pozarządowe organizowały tradycyjne spotkania wigilijno-opłatkowe. W tym celu spotkali się też członkowie mrągowskiego oddziału stowarzyszenia Dzieci Wojny.

W Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie odbyły się uroczystości świąteczne zorganizowane przez członków stowarzyszenia Dzieci Wojny. Swoją obecnością spotkanie zaszczycili przedstawiciele lokalnych władz z burmistrz Otolią Siemieniec i starostą Antonim Karasiem na czele. Obecni byli także wiceprzewodniczący sejmiku Julian Osiecki, pełnomocnik marszałka województwa Ewa Sapka Pawliczak, komendant WOSZK Mrągowo - Wojciech Choiński, ks. dziekan Wiesław Świdziński, dyrektor CKiT Lech Gołębicki oraz prezesi zaprzyjaźnionych organizacji pozarządowych.

W spotkaniu uczestniczyło też około stu członków stowarzyszenia Dzieci Wojny. Uroczystości „uprzyjemniał” Zespół Młodzieżowy z Zespołu Szkół Nr 1 w Mrągowie pod kierownictwem Krystyny Bawirsz.

Przy okazji złotą odznaką honorową Zarządu Głównego Stowarzyszenia Dzieci Wojny w Łodzi udekorowano ks. Wiesława Świdzińskiego - kapelana SDW Mrągowo. Potem już uczestnicy składali sobie wzajemne życzenia i dzielili się opłatkiem, a na koniec zasiedli do stołu, przy którym oczywiście królowały wigilijne potrawy.

red.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages