Piątek, 18 stycznia 2019. Imieniny Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Prezes mrągowskiego koła kombatantów zrezygnował

2018-01-15 13:22:42 (ost. akt: 2018-01-15 13:52:19)

Autor zdjęcia: UMM

Powody zdrowotne były powodem rezygnacji Pawła Jansa z funkcji prezesa mrągowskiego Koła Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych.

Paweł Jans był wieloletnim prezesem koła w Mrągowie. Niestety, z powodów zdrowotnych musiał zrezygnować z pełnionej funkcji. Ze stanowiskiem pożegnał się, z nieukrywanym wzruszeniem, 11 stycznia w gabinecie burmistrz Mrągowa.

Burmistrz Otolia Siemieniec podziękowała za dobrą współpracę. Wspólnie z przewodniczącym Rady Miejskiej Tadeuszem Orzołem wręczyła medal pamiątkowy. — W imieniu samorządu miasta i własnym, składam panu serdeczne podziękowania za podjęte decyzje oraz wkład pracy na rzecz rozwoju związku oraz propagowania pamięci i idei patriotycznych. Jestem przekonana, że ma pan satysfakcję ze swoich dokonań — podsumowała burmistrz miasta.

Podziękowania złożyli także Zygmunt Rośleń ze Stowarzyszenia Dzieci Wojny oraz Witold Maj ze Stowarzyszenia Tradycji Wojska Polskiego. Dalsze losy Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych w Mrągowie nie są jeszcze znane. W jego funkcjonowaniu wsparcie zadeklarowali koledzy z wspomnianych stowarzyszeń. Paweł Jans zachował funkcję Honorowego Prezesa Koła w Mrągowie.

źródło: UMM
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages